Schalke 04 – Paderborn 1:0 (koniec) | Bayer – Hoffenheim 2:0 (koniec) | Wolfsburg – Borussia D. 2:1 (koniec)
Mainz – FC Koln 2:0 (koniec) | Augsburg – Hannover 1:2 (koniec) | Hertha – Eintracht 0:0 (koniec)
Werder – Borussia M. 0:2 (koniec) | Freiburg – Bayern 2:1 (koniec) | Stuttgart – Hamburg 2:1 (koniec)
VfB Stuttgart
2:1 (2:1)
Hamburger SV
Sobota 16.05.2015, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na żywo, na lajfy.com! (17:28:27)

To był na prawdę emocjonujący mecz! VfB Stuttgart wygrał z Hamburger SV 2:1! Na początku meczu nie zapowaidało się na taki wynik, ponieważ pierwszego gola zdobył Kačar, z drużyny przegranej. Dopiero w kolejnej częśći pierwszej połowy gola strzelił Gentner oraz Harnik. Pomimo iż pierwsza połowa zakończyła się bez żadnego upomnienia to w dalszej części nie obeszło się bez interwencji sędziego. Żółta kartka trafiła do pięciu zawodników z Hamburger SV. Są nimi: Adler, Olić, Kačar, van der Vaart oraz Westermann. W drużynie gospodarzy upomnienie trafiło jedynie na konto Didaviego.

90+5

90+4
    Kolejne upomnienie w drużynie Hamburger SV.

90+2
    Za niesportowe zachowanie van der Vaart zostaje upomniany żółtą kartką.

90+1
    Gospodarze szybko przechodzą do ataku. Nie udje im się jak na razie przebić przez obronę w wykonaniu rywali. Mają oni nie za dużo czasu.

90
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy.

89
    Gospodarze rozpoczynają z rztu rożnego. Nie udaje im się jednak dobrze wycelować, tym razem.
    Timo Werner vs. René Adler

88
    Drużyna przyjeznda próbuje atakować. Podczas zbliżenia się do pola karnego Werner przejmuje piłkę. Zawodnik szybko biegnie prawym skrzydłem. Bardzo ładnie obronił jednak bramkarz Hamburger SV.

87
    Goście próbują atakować. Nie udaje im się jednak dobrze wycelować do bramki. Piłka trafia stanowczo za wysoko.

86
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Na miejsce Harnika, na boisko wchodzi Werner.

85
    Bramkarz gospodarzy wznawia akcję. Zawodnicy próbują przejść do ataku. Nie obchodzi się jednak bez faulu z ich strony.

83
    Wspaniała obrona w wykonaniu Adlera. Rywal szybko zbliżał się do jego bramki. Bramkarz bardzo ładnie zareagował i wybiegł z pola bramki.

82
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu wolnego po prawej stronie boikska. Zawodnik podaje na lewe skrzydło. Nie udało się jednak dobrze wycelować do bramki zawodnikowi, który przyjął podanie.

81
    Gospodarze cały czas są zmuszeni bronić pola bramki. Po chwili jednak udaje im się przejąć footbolówkę.

80
    Drużyna przyjezdna cały czas jest w posiadaniu piłki. Zawodnicy próbują przedostać się na połowę rywali.

77
    Zmiana w drużynie VfB Stuttgart. Dziękujemy Didavi za dobrą grę a na jego miejscu witamy Maxima.

76
    Goście cały czas próbują rozegrać piłkę na połowie rywali. Podczas jednego z podań, gracz z drużyny przeciwnej wybija footbolówkę na środek boiska.