Mallorca – Getafe 1:3 (koniec) | Zaragoza – Valencia 2:2 (koniec) | Deportivo – Real Madryt 1:2 (koniec)
FC Barcelona – Sevilla 2:1 (koniec)
RCD Mallorca
1:3 (1:0)
Getafe CF
Sobota 23.02.2013, 16:00 • Sin Comenzar, Mallorca • Hiszpańska LaLiga

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:54:16)

Po niezłym meczu Getafe pokonuje na wyjeździe Mallorce 3:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com

90+2
    Strata piłki przez Michela.

90+1
    Zagranie do Colungi, ale ten źle przyjął sobie piłkę.

90+1
    Aż trzy minuty katorgi dla Mallorci.

90
    Dobrze interweniuje Escudero, który zatrzymał szarżującego dos Santosa.

88
    Gracze Getafe spokojnie rozgrywają piłkę między sobą czekając na ostatni gwizdek sędziego.

87
    Szybko skończyły nam się emocje w Palma de Mallorca.

86
    Gol dla Getafe! Zagranie Gavilana do niepilnowanego COLUNGI, a ten strzela w przeciągu czterech minut swoją drugą bramkę! Z taką grą Mallorca z pewnością spadnie do Segunda Division!

84
    Pedro Leon schodzi, a na boisku pojawia się Michel.

84
    Od bramki grę rozpocznie Moya.

83
    Nsue w miejsce Alfaro.

82
    Gol dla Getafe! COLUNGA! Dośrodkowanie w pole karne Mallorci, tam znajduje się napastnik zespołu gości i dobrym uderzeniem głową pakuje piłkę do bramki obok bezradnego Aouate!

81
    Dużo dyskusji na boisku. Gracze Mallorci sugerują, że Fernandez dotknął piłki ręką w polu karnym gości.

80
    Dobra interwencja defensorów zespołu Getafe, którzy wybijają piłkę.

79
    Kolejny korner dla gospodarzy.

78
    Nunes ma na pieńku z arbitrem bo ten ponownie wskazuje obrońcę Mallorci jako tego, który przewinił.