Podbeskidzie – Jagiellonia 4:0 (koniec) | Śląsk – Widzew 2:1 (koniec) | Korona – Legia 3:2 (koniec)
Śląsk Wrocław
2:1 (1:1)
Widzew Łódź
Sobota 23.02.2013, 15:45 • Stadion Miejski we Wrocławiu • PKO Ekstraklasa

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:05)

Dziękuję za uwagę i do przeczytania!

Tak więc Śląsk Wrocław dopisuje na swoje konto 3 punkty po zwycięstwie nad Widzewem w 'śnieżnym' meczu.

Bohaterem meczu Waldemar Sobota, który strzelił zwycięską bramkę, jednak najlepszym piłkarzem był chyba Dragojević, który wybronił mnóstwo strzałów piłkarzy Śląska.

Mimo wszystko mecz nie zawiódł i warto było poświęcić dla niego 2 godziny. Oglądaliśmy aż 35 strzałów, wiele ładnych akcji i parad bramkarskich.

Oglądaliśmy nierówny mecz - pierwsza połowa stała na wysokim poziomie, była ciekawa i emocjonująca, zaś w drugiej tempo gry spadło i oglądaliśmy mniej ciekawe widowisko.

A więc Śląsk Wrocław pokonuje Widzew Łódź 2:1.

90+3
    Mila świetnie podaje do Patejuka, a ten strzela z 20 metrów wprost w Dragojevicia.

90+3
    Ostatnia zmiana w Śląsku Wrocław. Patejuk zmienia zmęczonego Ćwielonga.

90+2
    W odpowiedzi szybki kontratak Widzewa, dośrodkowanie do Ben Dhifallaha, a ten oddał niecelny strzał głową.

90+2
    Mila strzela z 15 metrów, lecz Dragojević spokojnie broni.

90
    Sędzia Borski dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Szybki kontratak Widzewa, piłka do Pawłowskiego, ten strzela z ostrego kąta, lecz ponad bramką Kelemena.

88
    Elsner strzela z 20 metrów i piłka przelatuje 2 metry od bramki Dragojevicia.

87
    Gikiewicz w sytuacji sam na sam strzelił lekko obok Dragojevicia, lecz piłka minęła prawy słupek bramki o półtora metra.