Podbeskidzie – Jagiellonia 4:0 (koniec) | Śląsk – Widzew 2:1 (koniec) | Korona – Legia 3:2 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok
Sobota 23.02.2013, 13:30 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (15:29:49)

Niespodzianka! Tak to można nazwać zwycięstwo gospodarzy, którzy pokonali 4-0 Jagiellonię. Zapraszam na kolejne, dzisiejsze relacji w ramach T-Mobile Ekstraklasy!

90+2
    Na spalonym Sokołowski.

90+2
    Rzut wolny dla Podbeskidzia.

90+1
    Norambuena ostro fauluje Cetkovicia.

3 minuty doliczone do drugiej części spotkania.

89
    Gracze Jagiellonii próbują strzelić gola honorowego.

87
    Rzut rożny dla gości.

86
    Na spalonym Demjan.

86
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Sloboda, na boisko wchodzi Kołodziej.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Sloboda.

Na boiskach ekstraklasy debiutuje Deja.

85
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Pawela, na boisko wchodzi Deja.

83
    Gol dla Podbeskidzia!
    Pewny strzał ROBERTA DEMJANA ląduje prosto w siatce Słowika! Pogrom w Bielsku-Białej!