Podbeskidzie – Jagiellonia 4:0 (koniec) | Śląsk – Widzew 2:1 (koniec) | Korona – Legia 3:2 (koniec)
Korona Kielce
3:2 (1:1)
Legia Warszawa
Sobota 23.02.2013, 18:00 • Arena Kielce • PKO Ekstraklasa

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (20:03:37)

Dziękujemy za śledzenie relacji 'na żywo' w lajfy.com i zapraszamy na inne mecze!

Po świetnym meczu w Kielcach gospodarze wygrywają z liderem Ekstraklasy - Legią 3:2! Bardzo zacięta rywalizacja obu drużyn kazała czekać na rozstrzygnięcie wyniku aż do ostatniej minuty!

90+5
    Radović miesza na prawej stronie i podaje w stronę pola karnego. Wybicie obrońcy.

90+4
    Jovanović długo w stronę Korzyma, którą przejmuje Kuciak. Od razu daleko w stronę połowy gospodarzy.

90+4
    Jędrzejczyk dochodzi do strzału głową w polu karnym! Nad bramką!

90+3
    Faul Sierpiny. Chyba ostatnia szansa ze stałego fragmentu gry dla gości.

90+2
    Korona gra świetne zawody. Jednak Legia ma jeszcze szanse na wyrównanie.

Sędzia doliczył aż 4 minuty do czasu drugiej połowy.

90
    Zagranie do Kijanskasa pod linię końcową. Ten wywalczył jeszcze rzut rożny.

89
    Korzym faulowany przez Astiza. Teraz 'ukradnie' parę sekund, ponieważ złapał skurcze.

89
    Kosecki ładnie wyskoczył do piłki na 13 metrze! Ta niespodziewanie spada na bramkę!

88
    Radović oddaje piłkę do Furmana przed pole karne. Młody zawodnik Legii oddaje strzał w stronę bramki. Pewnie Małkowski.

87
    Korona mądrze gra w końcówce spotkania. Ciekawe, czy Legia da radę odrobić stratę w ostatnich minutach.

85
    Aut dla Legii po dobrej akcji Ljuboji, który ładnie przepchał obrońcę.

84
    Lisowski oddaje potężną 'bombę' na bramkę Kuciaka! Dobrze golkiper. Ależ emocje.

83
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Łukasik, na boisko wchodzi Dwaliszwili.