Sampdoria – Chievo 2:0 (koniec) | Atalanta – AS Roma 2:3 (koniec) | Cagliari – Torino 4:3 (koniec)
Juventus – Siena 3:0 (koniec) | Parma – Catania 1:2 (koniec) | Inter – AC Milan 1:1 (koniec)
UC Sampdoria
2:0 (1:0)
Chievo Verona
Niedziela 24.02.2013, 12:30 • Stadio Comunale Luigi Ferraris. • Włoska Serie A

83
    Kontratak Sampdorii i mamy drugą bramkę! Szybkie rozegranie piłki, EDER urywa się obrońcy i precyzyjnym strzałem podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Zabójcza kontra!

82
    Okazja dla Chievo! Dośrodkowanie z prawej strony wprost na nogę Hetemaja który efektywnie wyskakuje w powietrze i uderza nożycami tuż nad poprzeczką!

77
    Trener zespołu gospodarzy również zdecydował się na zmianę swoich zawodników. Na ławce zasiądzie De Silvestri, a jego miejsce zajmie Mustafi.

77
    Już trzecia zmiana wykorzystana w drużynie Chievo, w miejsce Cofie wejdzie Pellissier.

67
    Zmiana w drużynie z Verony, Luciano zajmie miejsce Guana.

61
    Icardi zostaje zmieniony przez Edera.

54
    Ależ emocje na boisku. Długie podanie do Icardiego, Puggioni interweniuje na 40 metrze przy okazji brutalnie kopiąc Argentyńczyka.

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

48
    Kolejny brutalny faul i sędzia pokazuje żółty kartonik Hetemajowi.

46
    Trener drużyny gości zdecydował się na zmianę, w miejsce Dainelliego wszedł Hetemaj.

45+1
    Sansone dośrodkowuje w pole karne, tam jednak z linii bramkowej piłkę wybija zawodnik Chievo!

36
    Wspaniała parada Romero, który w wspaniałym stylu broni uderzenie z dystansu Roberto Guany!

33
    Gol dla Sampdorii! POLI dostaje piłkę na 16 metrze i spokojnym strzałem w długi róg bramki ustanawia wynik spotkania! Ależ spokój i precyzja!

23
    Kolejny chamski faul, tym razem Krsticic ukarany żółtą kartką.

14
    Na boisku dochodzi do przepychanek, sędzia pokazuje żółte kartki Gastaldello i Acerbiemu.

4
    Wspaniała akcja Sampdorii, De Silvestri w sytuacji sam na sam przestrzelił obok bramki!

Gole: 33. Poli, 83. Eder

Kartki:   14. Gastaldello (SAM), 23. Krsticic (SAM) - 14. Acerbi (CHV), 48. Hetemaj (CHV), 54. Puggioni (CHV)

UC Sampdoria: Romero - Rossini, Gastaldello, Costa - Estigarribia, Poli, Krsticic, Obiang, De Silvestri (77' Mustafi) - Sansone, Icardi (61' Eder).
    Chievo Verona: Puggioni - Jokic, Acerbi, Dainelli (46' Hetemaj), Andreolli, Frey - Cofie (77' Pellissier), Rigoni, Guana (67' Luciano) - Thereau, Samassa.

Sędziowie: E. Abbattista - M. Passeri, R. Bianchi