Garbarnia – Bodzentyn 0:0 (koniec) | Stal Rz. – Stal K. 5:1 (koniec) | Olimpia E. – Jagiellonia II 4:1 (koniec)
Gwardia K. – Leśnik 3:1 (koniec) | Górnik Wes. – Ruch Z. 2:1 (koniec) | Unia T. – Cz. Połaniec 0:2 (koniec)
Białobrzegi – Radomiak 2:1 (koniec) | Lechia ZG – Oława 2:1 (koniec)
Pilica Białobrzegi
2:1 (2:1)
Radomiak Radom
Sobota 04.10.2014, 15:00 • Stadion Miejski w Białobrzgach • 3 Liga

Pierwsza w sezonie porażka Radomiaka Radom stała się faktem! Co ciekawe katami "zielonych" okazali się gracze Pilicy Białobrzegi. Pilica Białobrzegi – Radomiak Radom 2:1. Dziękuję za uwagę! (16:57:18)

90+5

90+4
    Ostatnia minuta przed nami!

90+3
    Mało gry, sporo walki teraz na boisku.

90+2
    Radomiak wróci do domu bez punktów. To już raczej pewne.

90+1
    Miał swoją okazję Kucharski! Głową nie potrafił jednak skierować piłki do siatki po rzucie rożnym!

90
    Pięć minut dłużej potrwa ten mecz.

89
    Za to samo starcie kartkę dostał również Przemysław Jakóbiak.

89
    Żółta kartka dla Leandro.

88
    Kolejne uderzenie Mateusza Radeckiego! Raz jeszcze lepszy Młodziński.

87
    Jaszczak zmienia Tomasa.

87
    Żółta kartka dla Tomasa. Zbyt długo opuszczał plac gry.

86
    Druga żółta kartka dla gracza Radomiaka. Tym razem dla Włodzimierza Putona.

86
    Głową uderzał Radecki, ale trafił w Młodzińskiego.

85
    Kucharski zmienia Szewczyka. Trener Magnuszewski liczy na jego wzrost.

84
    Niewiele ponad pięć minut do końca spotkania.

83
    Ręką zagrywał Cieciura. Groźną okazję na gola miała Pilica, ale swój błąd nadrobił boczny obrońca Radomiaka!

82
    Widmo porażki zagląda w oczy gości. Kartka tym razem dla Radeckiego.

81
    Paweł Jakóbiak za Arka Oziewicza.

81
    Radomiakowi będzie bardzo ciężko cokolwiek tutaj zdziałać. Pilica broni się praktycznie całym zespołem.

80
    Z rzutu wolnego w mur trafił Aleks Dubina. Dziesięć minut do końca meczu!

79
    Gospodarze nie przebierają w środkach. Teraz kartka dla Hernika.

78
    Nikt nie skorzystał teraz z dobrego dośrodkowania Jakuba Cieciury.

77
    Kacper Wnuk zmienia Dariusza Brągiela.

76
    Szykuje się kolejna zmiana w drużynie z Radomia.

75
    ... nawet jeśli wychodzą z kontrą, to między słupkami dobrze reaguje Michał Kula.

74
    Gospodarze ograniczają się tylko i wyłącznie do defensywy...

73
    Włodzimierz Puton zmienia Agu. To druga zmiana w Radomiaku.

72
    Faul w ofensywie Mateusza Radeckiego. Szykuje się bardzo nerwowa końcówka meczu.

71
    Rudnicki zmienia Rawskiego.

70
    Szykuje się pierwsza zmiana w tym spotkaniu.

69
    Niewiele ponad dwadzieścia minut do końca tego meczu. Tutaj jeszcze będzie ciekawie!

68
    Jacek Moryc fauluje "Leo". Żółta kartka dla stopera Pilicy.

67
    To mogła być piłka meczowa dla Radomiaka! Miał pecha Agu!

66
    Rzut rożny dla gości. Uderzał Agu, ale trafił przewrotką w poprzeczkę!

65
    Radomiak do końca będzie walczył choćby o jeden punkt.

64
    Pilica gra teraz bardzo defensywnie. Jednak czemu tu się dziwić? Są blisko wielkiego sukcesu!

63
    Obaj trenerzy pomału szykują już kolejne zmiany w swoich ekipach.

62
    Źle zagrał teraz Damian Szewczyk, ale nie wykorzystali tego gospodarze.

61
    Jeszcze teraz mieliśmy rzut rożny dla gospodarzy, ale dobrze w bramce Michał Kula.

60
    Tym razem jednak obok bramki uderzał Jakóbiak.

59
    Będzie kolejna okazja dla gospodarzy. Jeszcze jeden rzut wolny dla Pilicy.

58
    Blisko godzina gry za nami! W Białobrzegach wciąż 2:1 dla gospodarzy.

57
    Próbował Śliwiński, po chwili także Leandro. Piłka nie chce jednak wpaść do siatki Młodzińskiego.

56
    Radomiak w natarciu!

55
    Znów dobrze bramkarz gospodarzy. Tym razem odbił strzał Krystiana Putona.

54
    Daleko od własnej bramki interweniował Młodziński. Dla Pilicy najważniejsze, że zrobił to skutecznie.

53
    Radomiak nie schodzi teraz z połowy rywali.

52
    Próba kontry w wykonaniu gospodarzy, jednak lepsi okazali się defensorzy Radomiaka.

51
    Raz jeszcze groźnie Radecki i ponownie lepszy Młodziński.

50
    Z dystansu uderzał Krystian Puton, ale dobrze ustawiony był Młodziński.

49
    Chwila przerwy w grze, bowiem ucierpiał teraz Matulka. Już jednak gramy dalej.

48
    Radomiak wyszedł na drugą połowę bardzo mocno. Goście tutaj łatwo nie odpuszczą!

47
    Drugą odsłonę rozpoczęli gospodarze. Czy zaczną tak dobrze, jak pierwszą połowę?

46

Przerwa! Pilica Białobrzegi sensacyjnie prowadzi z Radomiakiem Radom! Gospodarzom zabrakło odrobiny koncentracji, by zejść do szatni z dwoma golami przewagi. Ostatecznie – po rzucie karnym – bramkę zdobyli przyjezdni. Zostańcie z nami!

45+3

45+3
    Warto wspomnieć, że Radomiak przez chwilę w dziesiątkę. Jakiegoś urazu doznał Agu.

45+3
    Gol dla Radomiaka!
    Na raty, ale ostatecznie bramka dla Radomiaka! Rzut karny wykonywał Leandro, ale obronił Młodziński! Dobitka JAKUBA CIECIURY okazała się jednak skuteczna!

45+2
    Zamieszanie w polu karnym Pilicy i będzie kolejny rzut karny! Tym razem dla Radomiaka!

45+1
    Dwie minuty dłużej potrwa ta odsłona.

45
    Radomiak miał rzut wolny. Uderzał Puton, ale trafił w mur. Potem dobitka Cieciury wylądowała jeszcze obok słupka.

44
    Odpowiedź gospodarzy, ale na spalonym złapany był Hernik.

43
    Z wolnego niecelnie uderzał Aleks Dubina.

42
    Jest już pierwsza zmiana w Radomiaku. W miejsce Szymona Stanisławskiego na boisko wchodzi Przemek Śliwiński.

42
    Faulował Jasikowski. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

41
    Czekamy na przerwę. Za chwilę dowiemy się ile minut doliczy sędzia główny.

40
    Kiepskie dośrodkowanie w polu karnym Krystiana Putona. To zagranie wieńczy nieudaną połowę w wykonaniu gości.

39
    Wyglądało na to, że Radomiak dobrze skontruje, ale na spalonym był Brągiel.

38
    Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Tym razem jednak po dośrodkowaniu Jakóbiaka oglądaliśmy faul w ofensywie.

37
    Dwukrotnie uderzał Radecki, ale w tym sezonie wyraźnie brakuje mu precyzji.

36
    Coraz bliżej przerwy. Choć do końca meczu czasu jest jeszcze sporo – mocno pachnie małą sensacją!

35
    Stara się wziąć na siebie grę Jakub Cieciura. To doświadczony piłkarz, który w takim meczu jak ten – powinien zrobić różnicę.

34
    Radomiak wciąż bez groźnej okazji i co najważniejsze – bez pomysłu na pokonanie bramkarza rywali.

33
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Krystian Puton. Bez problemów interweniował jednak Młodziński.

32
    Radomiak sporo gra prostopadłym podaniem. Z czytaniem gry nie ma problemów jednak Młodziński.

31
    W ogóle dobrze w obronie prezentuje się dzisiaj Moryc. Widać, że ten zawodnik trzyma w ryzach obronę gospodarzy.

30
    Wcześniej z rzutu wolnego uderzał jeszcze Jacek Moryc. Fanom goście zrobiło się chyba gorąco, bo oni doskonale pamiętają, jak "Jaca" strzelał wolne w Radomiaku.

29
    Raz jeszcze dobrze Jakóbiak! Tym razem jednak górą defensywa z Radomia.

28
    No chyba, że jedni i drudzy urządzą sobie tutaj taką strzelaninę, jak w ostatnim starciu Pilicy ze Startem Otwock.

27
    Radomiak postanowił mocniej zaatakować. Wydaje się jednak, że gospodarze potrafią dobrze grać w obronie.

26
    Teraz muszą wziąć grę na siebie Agu i Radecki. Środkowi pomocnicy gości to przecież nie byle jacy piłkarze.

25
    Blisko pół godziny gry za nami. Pilica Białobrzegi prowadzi z Radomiakiem 2:0. Gospodarze chyba sami nie wierzą w to co się dzieje.

24
    Z rzutu rożnego dobrze dośrodkowywał Dubina, ale lepsi defensorzy Pilicy.

23
    Miał okazję Stanisławski, ale ponownie lepszy Młodziński.

22
    Jeżeli Radomiak chce tutaj powalczyć o korzystny wynik – musi jak najszybciej znaleźć drogę do siatki gospodarzy.

21
    Znakomity początek meczu w wykonaniu gospodarzy! Przyjezdni jakby zdezorientowani.

20
    PRZEMYSŁAW JAKÓBIAK show w Białobrzegach! 20 minut i dwa gole tego piłkarza! Tym razem świetny strzał tego gracza z rzutu wolnego!

19
    Faulowany Matulka. Defensywa Radomiaka nie gra dziś tak dobrze, jak zwykle.

18
    Wynik meczu bez zmian. Pilica Białobrzegi – Radomiak Radom 1:0.

17
    Wydawało się, że ręką zagrywał Jacek Moryc. Sędzia jest innego zdania i nakazuje grać dalej.

16
    Z dystansu próbował uderzać Mateusz Radecki, ale zrobił to bardzo niecelnie.

15
    Groźna akcja gospodarzy, ale dobrze w obronie Maciej Świdzikowski.

14
    W odpowiedzi uderzał Darek Brągiel, ale dobrze w bramce Paweł Młodziński.

13
    Kto by się tego spodziewał? Blisko kwadrans gry za nami, a Pilica prowadzi z Radomiakiem!

12
    Bramka dla gospodarzy! No proszę! Rzut karny pewnie wykorzystał PRZEMYSŁAW JAKÓBIAK!

12
    Faul w polu karnym i będzie jedenastka dla gospodarzy!

11
    Niewiele ponad dziesięć minut gry za nami. Póki co wciąż 0:0 i mało sytuacji bramkowych.

10
    Dobre dogranie z głębi pola do jednego z gospodarzy, ale szybszy Michał Kula

9
    Czy znajdą na nią metodę Arek Oziewicz i spółka?

8
    Ciekawe jak dzisiaj będzie prezentowała się żelazna obrona gości?

7
    Niezłe, żywe te pierwsze minuty. Czekamy na gole!

6
    Czyżby Jacek Magnuszewski miał za złe Karaskowi, że ten ostatnio sprezentował doskonałą okazję piłkarzowi Startu Otwock?

5
    Trener gości odrobinę zaskoczył składem. Dziś oglądamy na murawie Szewczyka, który dotychczas raczej nie podnosił się z ławki rezerwowych.

4
    Póki co mecz jest otwarty. Jedni i drugi nie nastawiają się na defensywę.

3

Pilica Białobrzegi: Młodziński – Białecki, Moryc, Ziemnicki, Jasikowski – Przemysław Jakóbiak, Oziewicz, Rawski, Tomas – Hernik, Matulka.

Rezerwowi: Bolek – Paweł Jakóbiak, Jaszczuk, Wojtkiewlewicz, Krupnik, Rudnicki.

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Szewczyk – K. Puton, Agu, Radecki, Brągiel – Leandro, Stanisławski.

Rezerwowi: Banasiak – Kucharski, W. Puton, Karasek, Winiarski, Wnuk, Śliwiński.

Sędziowie: Daniel Maciejewski.

2
    Zaczęli goście! To oni są faworytem tego meczu!

1

Za chwilę zaczynamy mecz!

Niebawem poznamy składy obydwu zespołów!

Za niespełna pół godziny rozpocznie się mecz w Białobrzegach!

Witam Państwa!

Faworytem tego meczu są goście. Pilica ma jednak kilku doświadczonych graczy, którzy potrafią powalczyć z najlepszymi. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Białobrzegach rozbrzmi o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Ten mecz będzie szczególnie ważny dla czwórki graczy. W Radomiaku występują bowiem Daniel Barzyński i Kacper Wnuk, którzy w poprzednim sezonie grali w Białobrzegach. Pilica może pochwalić się Arkadiuszem Oziewiczem i Jackiem Morycem, którzy swego czasu byli podstawowymi piłkarzami "zielonych".

Niestety mecz w Białobrzegach nie będzie piłkarskim świętem, jakim zdecydowanie być powinien. Wszystko przez działania policji, która wyraziła zgodę na wejście tylko pięciuset fanów – w tym stu z Radomia. To bardzo dziwne, bowiem kibice obu drużyn nie są do siebie wrogo nastawieni.

Kibice Radomiaka Radom mecz w Białobrzegach traktują jak każdy inny. Inaczej jest w obozie gospodarzy. W mieście nad Pilicą panuje mobilizacja, bowiem utarcie nosa liderowi byłoby ogromną niespodzianką.

Absolutny lider z Radomia zagra w Białobrzegach. Dla fanów Pilicy to jedno z najważniejszych spotkań w sezonie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.