Grunwald R.Ś. – Skalnik 4:0 (koniec) | Ruch II – Polonia Ł. 3:0 (koniec) | Wisła II – Unia T. 2:0 (koniec)
Oława – Dąb 0:0 (koniec) | Bałtyk K. – Drawa 0:0 (koniec) | Czaniec – Górnik II 3:2 (koniec)
Górnik Wes. – Odra O. 0:2 (koniec) | Pogoń II S. – Polonia W. 0:0 (koniec) | Włocłavia – Chełminianka 1:0 (koniec)
Resovia – Sokół 3:1 (koniec) | Gryf – Lechia II 1:3 (koniec) | Start W. – Jarota 1:1 (koniec)
ŁKS – Radomiak 0:0 (koniec) | Broń – Warta S. 2:0 (koniec)
Start Warlubie
1:1 (1:1)
Jarota Jarocin
Sobota 18.04.2015, 16:003 Liga

Mecz bez historii, ale z przepiękną bramką Białożyta! Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy z Warlubia. Kłania się nisko redakcja lajfy.com! (17:51:16)

Sędzia kończy spotkanie. Remis zapewne nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, ale żadna nie zasłużyła na trzy punkty.
    Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu zawodników gości, a druga to już dominacja Startu.

90+2

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Pacyński uderzył z bliskiej odległości na bramkę Startu, ale pomylił się o dosłownie kilka centymetrów.

87
    Jarota próbowała rozegrać piłkę przed polem karnym Startu, ale nic z tego nie wyszło.

86
    Antkowiak faulowany blisko pola karnego Startu.

84
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Szulej, na boisku pojawia się Kaniewski.

82
    Jarota wywalczyła rzut wolny w środku pola. Gospodarze i goście kompletnie rozczarowują w drugiej połowie meczu.

80
    10 minut do końca spotkania.

78
    Ostatni kwadrans spotkania. Wynik nadal pozostaje sprawą otwartą.

76
    Ceyer faulowany w środku pola rzut wolny dla Startu.

75
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Maziarz, na boisku pojawia się Ceyer.

73
    Walka w środku pola, ale bez fajerwerków.

71
    Nic się nie dzieje.

69
    Maziarz mocnym uderzeniem z dystansu próbował zaskoczyć Szymańskiego, ale bez powodzenia.

67
    W drugiej połowie gospodarze są drużyną lepszą. Jarota z trudem wyprowadza akcje z własnej połowy boiska.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróblewski (Jarota Jarocin).

63
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Mielcarek, na boisku pojawia się Lipiński.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Janek

Gole: 24. Zarębski – 32. Białożyt

Kartki:   54. Żurawski (SWA) – 65. Wróblewski (JAR)

Start Warlubie: Wożniak – Żurek, Simson, Szulej (84. Kaniewski), Maziarz (75. Ceyer), Kowalski, Śmietanko, Mielcarek (63. Lipiński), Żurowski, Adamczyk, Zarębski.

Zmiany: Skowroński, Utrnowski, Kaniewski, Lipiński, Oparka, Wojciechowski, Ceyer.

Jarota Jarocin: Szymański – Ludwiczak, Garbarek, Kieliba, Grobelny (60. Wróblewski) – Białożyt, Chromiński, Pacyński, Skokowski – Cieślak, Antkowiak.

Zmiany: Krawczyk, Wróblewski, Cierniewski, Włodarczyk, Czabański, Sapritonow.

Sędziowie: Piotr Wiśniewski