Siarka T. – Zagłębie S. 1:2 (koniec) | Błękitni – Okocimski 1:0 (koniec) | Puszcza – Rozwój 0:1 (koniec)
Stal S. W. – Wisła Pu. 2:4 (koniec) | Raków – Stal M. 2:1 (koniec) | Limanovia – Legionovia 0:1 (koniec)
Znicz – Górnik W. 2:0 (koniec) | ROW Rybnik – MKS Kluczbork 2:0 (koniec)
Znicz Pruszków
2:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych
Sobota 18.04.2015, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga

To na tyle z Pruszkowa. Tamtejszy Znicz w pewnym stylu odnosi zwycięstwo 2:0 nad Górnikiem Wałbrzych. Gospodarze do miejsca na podium tracą już tylko dwa oczka, a do lidera – cztery. Dziękuje za śledzenie najważniejszych wydarzeń z tego spotkania i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (20:57:15)

90+4

90
    Sędzia dorzucił dodatkowe cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

86
    Gol dla Znicza!
    Wejście smoka RAFAŁA BARZYCA! Rezerwowy Znicza strzela bramkę po wrzutce Nawrockiego. Akcja rezerwowych.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Śmiałkowski, na boisku pojawia się Radziemski.

82
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Barzyc.

78
    Nawrocki ogląda kartkę.

75
    Kwadrans do zakończenia spotkania. W ostatnich minutach dwie próby strzału oddał Śmiałkowski.

72
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Orłowski, na boisku pojawia się Lenkiewicz.

71
    Niewulis ukarany kartką. To pierwsza kara dla zawodnika gospodarzy.

68
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na boisku pojawia się Tomczyk.

63
    Sawicki zmienia Wepe w ekipie Górnika.

60
    Oświęcimka ogląda drugą żółtą kartkę, Górnik będzie grać przed pół godziny w osłabieniu.

58
    KRZYSZTOF KOPCIŃSKI uderza bezpośrednio z rzutu wolnego. Musin pokonany.

57
    Wepa z żółtym kartonikiem na koncie.

55
    Dziesięć minut drugiej połowy za nami. Sporo przewinień w tej części meczu, sytuacji jak na lekarstwo.

46

Pierwsza połowa za nami, Znicz remisuje bezbramkowo z Górnikiem Wałbrzych. Nie mniej jednak sytuacja z rzutem karnym powinna zostać zamieniona na bramkę. Musin wykazał się jednak sporym refleksem.