Siarka T. – Zagłębie S. 1:2 (koniec) | Błękitni – Okocimski 1:0 (koniec) | Puszcza – Rozwój 0:1 (koniec)
Stal S. W. – Wisła Pu. 2:4 (koniec) | Raków – Stal M. 2:1 (koniec) | Limanovia – Legionovia 0:1 (koniec)
Znicz – Górnik W. 2:0 (koniec) | ROW Rybnik – MKS Kluczbork 2:0 (koniec)
Znicz Pruszków
2:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych
Sobota 18.04.2015, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W jednym ze spotkań w ramach 26 kolejki Znicz Pruszków podejmować będzie ekipę Górnika Wałbrzych.

Znicz aktualnie zajmuje szóstą pozycję, z dorobkiem czterdziestu punktów. Ekipa z Pruszkowa wciąż liczy się w walce o awans do pierwszej ligi. Gospodarze dzisiejszego starcia tracą pięć punktów do drużyny ze Stalowej Woli.

W innej sytuacji jest Górnik Wałbrzych, który plasuje się na miejscu spadkowym. Górnicy do bezpiecznej pozycji tracą jedynie sześć punktów. Wszystko jest możliwe, biorąc pod uwagę, że do zakończenia sezonu pozostało dziewięć kolejek.

W jesiennym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami padł wynik remisowy. Jako pierwszy do siatki trafił Górnik, za sprawą uderzenia Mateusza Sawickiego. Na jedenaście minut przed zakończeniem meczu Damiana Jaroszewskiego pokonał niezawodny Mateusz Muszyński.

Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie dziewiętnastej. My na relację zapraszamy kwadrans przed rozpoczęciem meczu. Przeżywajcie emocje razem z nami i śledźcie najważniejsze wydarzenia z tego meczu.

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, wraz z ławkami rezerwowych obu drużyn:

Znicz Pruszków: Bigajski – Kucharski, Jędrych, Gurzęda, Pielak, Niewulis, Januszewski, Kopcińskie, Banaszewski, Kraska, Górski.

Rezerwowi: Wienczatek, Barzyc, Rackiewicz, Dobosz, Nawrocki, Żurek, Tomczyk.

Górnik Wałbrzych: Musin – Michalak, Tryktor, Wepa, Figiel, Śmiałkowski, Oświęcimka, Krzymiński, Stolarczyk, Orłowski, Bronisławski.

Rezerwowi: Derbisz, Radziemski, Lenkiewicz, Cichocki, Sawicki, Migalski.

Sędzia: Tomasz Tobiański (Gdańsk).

1

15
    Kontuzję odniósł Kraska w zespole Znicza. W jego miejsce wszedł Nawrocki.

30
    Pół godziny gry za nami, obie drużyny nie miały groźnych sytuacji na strzelenie gola, wciąż wynik bezbramkowy.

35
    Figiel ogląda kartonik koloru żółtego.

45
    Końcowe minuty pierwszej części meczu, wciąż bez bramek na stadionie w Pruszkowie.

45
    Rzut karny dla Znicza!

45
    Dodatkowo Oświęcimka ukarany kartką za sprokurowanie rzutu karnego.

45
    Musin obronił strzał Januszewskiego z jedenastu metrów!

45

Pierwsza połowa za nami, Znicz remisuje bezbramkowo z Górnikiem Wałbrzych. Nie mniej jednak sytuacja z rzutem karnym powinna zostać zamieniona na bramkę. Musin wykazał się jednak sporym refleksem.

46

55
    Dziesięć minut drugiej połowy za nami. Sporo przewinień w tej części meczu, sytuacji jak na lekarstwo.

57
    Wepa z żółtym kartonikiem na koncie.

58
    Gol dla Znicza!
    KRZYSZTOF KOPCIŃSKI uderza bezpośrednio z rzutu wolnego. Musin pokonany.

60
    Oświęcimka ogląda drugą żółtą kartkę, Górnik będzie grać przed pół godziny w osłabieniu.

63
    Sawicki zmienia Wepe w ekipie Górnika.

68
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na boisku pojawia się Tomczyk.

71
    Niewulis ukarany kartką. To pierwsza kara dla zawodnika gospodarzy.

72
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Orłowski, na boisku pojawia się Lenkiewicz.

75
    Kwadrans do zakończenia spotkania. W ostatnich minutach dwie próby strzału oddał Śmiałkowski.

78
    Nawrocki ogląda kartkę.

82
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Barzyc.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Śmiałkowski, na boisku pojawia się Radziemski.

86
    Wejście smoka RAFAŁA BARZYCA! Rezerwowy Znicza strzela bramkę po wrzutce Nawrockiego. Akcja rezerwowych.

90
    Sędzia dorzucił dodatkowe cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90+4

To na tyle z Pruszkowa. Tamtejszy Znicz w pewnym stylu odnosi zwycięstwo 2:0 nad Górnikiem Wałbrzych. Gospodarze do miejsca na podium tracą już tylko dwa oczka, a do lidera – cztery. Dziękuje za śledzenie najważniejszych wydarzeń z tego spotkania i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (20:57:15)