Szombierki – Polonia B. 0:0 (koniec) | Warta – Jarota 2:0 (koniec) | Ruch Z. – Grunwald R.Ś. 6:2 (koniec)
Świt NDM – Legia II 0:1 (koniec) | Nowa Huta – Garbarnia 1:4 (koniec) | Concordia – Ostróda 1:2 (koniec)
Karnin – Oława 0:0 (koniec)
Warta Poznań
2:0 (0:0)
Jarota Jarocin
Sobota 25.10.2014, 14:00 • Poznań stadion przy Drodze Dębińskiej • 3 Liga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne spotkania z 3. ligą w portalu LAJFY.COM! (16:55:27)

W drugiej połowie spotkania Warta stworzyła sobie dwie dogodne sytuacje i zamieniła je na bramki. Trzeba podkreślić, że spotkanie nie było porywające, a kibice długie minuty wypatrywali z nadzieją na strzał lub ładną akcje. Jarota przegrywa drugie wyjazdowe spotkanie w sezonie. Warta dopisuje trzy punkty i ma ich obecnie 26. w ligowej tabeli.

90+3

90+2
    Jarota próbuje zaatakować, ale niewiele z tego wychodzi.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

90
    Korner dla Jaroty.

89
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Skowron, na boisku pojawia się Antkowiak.

88
    Gramy. Szybka akcja Jaroty. Goliński odegrał do Chromińskiego, który uderzał z pierwszej piłki. Futbolówka trafiła nad poprzeczkę.

87
    Przerwa w grze na murawie leży jeden z zawodników Jaroty.

86
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Łukaszyk, na boisku pojawia się Górny.

85
    Pięć minut do końca spotkania.

83
    Bramka dla Jaroty, ale sędzia liniowy wskazał, że Wiła był na spalonym.

81
    Drugi korner dla Warty.

80
    Korner dla Warty.

79
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Spławski, na boisku pojawia się Owczarek.

77
    Świetna akcja Warty. Łukaszyk kapitalnie minął obrońców, bramkarza i miał przed sobą tylko pustą bramkę. Strzał i... piłka trafia obok słupka, ale nie z tej strony.

75
    Kwadrans gry do końca spotkania.

74
    Rzut wolny dla Warty w środku pola.

73
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Durowicz, na boisku pojawia się Wiła.

73
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Skokowski, na boisku pojawia się Benuszak.

71

70
    Gol dla Warty!
    Bramkę zdobył WOJCIECH ONSORGE. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Onsorge z bliskiej odległości kieruje piłkę do siatki.

70

68
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Ngamayama, na boisku pojawia się Maruniak.

64
    Warta po jednej akcji prowadzi i właściwie bramka Siwka może zdecydować o końcowym zwycięstwie gospodarzy.

62
    Szybka akcja Warty. Łukaszyk uderzał z woleja, ale trafił obok bramki.

61
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Cierniewski, na boisku pojawia się Białożyt.

60
    Bramkę zdobył FRANCISZEK SIWEK. Dośrodkowanie w pole karne z prawego skrzydła. Piłkę na dziesiątym metrze przyjął Siwek i pięknym strzałem strafił w okienko bramki gości.

57
    Durowicz uderzał głową na bramkę Warty, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

55
    Pierwsze 10 minut za nami. Nic specjalnego się nie wydarzyło. Piłka krąży w środku pola.

53
    Kolejny faul. Łukaszyk faulowany blisko pola karnego Jaroty. Rzut wolny dla Warty.

52
    Drzewiecki faulowany na połowie Jaroty. Rzut wolny dla Warty.

50
    Obustronne faul w okolicach środka pola.

48
    Mecz trwa, ale nic absolutnie nic się nie dzieje.

46
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Goździk, na boisku pojawia się Drzewiecki.

46

Pierwsza połowa była skomplikowanym przeżyciem, które wymagało poświęcenia ze strony redakcji. Zanik krążenia w palcach stóp połączony z zanikiem wiary w polski futbol. Ostatecznie po wybiciu ciepłej herbaty jesteśmy gotowi na wszystko, a nawet na drugą połowę!

45

45
    Sędzia nie doliczy dodatkowego czasu do pierwszej połowy.

41
    Goździk kapitalnie przymierzył z dystansu. Szady świetnie sparował piłkę na rzut rożny.

40
    Czasami jedyną metodą kibiców na kopaninę jest kpina i herbata. Polecamy wszystkim w przerwie, która już za 5 minut. Kompletnie nic się nie dzieje. Auty, straty Państwu darujemy.

35
    Dziesięć minut dla końca pierwszej połowy. Kibice już odliczają z nadzieją.

35
    Strzał głową Spławskiego w polu karnym Jaroty obok bramki.

35
    Szans dla Warty. Rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego Jaroty.

33
    Faul w środku pola. Rzut wolny dla Jaroty.

31
    Pierwsza akcja w meczu, która ożywiła trybuny. Goliński miał setkę. Zawodnik Jaroty był sam na sam z bramkarzem Warty. Strzelił do bramki obok golkipera, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców gospodarzy.

30

28
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 100 widzów.

25
    Kopanina w środku pola. Zawodnicy wyraźnie nie potrafią ustalić, co grają i do kogo. Sporo strat piłki. Akcje z obu strona są mocno chaotyczne.

23
    Na stadionie 4 stopnie Celsjusza. Nie da się tego oglądać bez napojów rozgrzewających.

22

19
    Rzut wolny dla Jaroty w okolicach pola karnego Warty.

17
    Faul w środku pola. Rzut wolny dla Warty.

14
    Pierwsze minuty spotkania bardzo słabe.

12
    Czy coś się dzieje? Na boisku niewiele. Na trybunach? hula wiatr.

9
    Łukaszczyk dobrze uderzył z ostrego kąta. Szady broni. Ładna indywidualna akcja zawodnika Warty!

7
    Na spalonym jeden z zawodników Jaroty. Piłka dla Warty.

4
    Początek bez wielu akcji. Nie ma żadnych akcji, czy strzałów.

3
    W drużynie gości faulowany był Cieśla. Rzut wolny dla Jaroty.

1

1

Mecz rozpocznie drużyna Warty.

Za 10 minut rozpoczynamy relację.

Warta Poznań: Filipowiak – Siwek, Onsorge, Wypych, Czerniejewicz – Ngamayama, Ciupa, Łukaszczyk, Goździk – Ciarkowski, Spławski.

Rezerwowi: Fleischer, Owczarek, Marciniak, Drzewiecki, Twardoń, Górny, Maruniak.

Jarota Jarocin: Szady – Ludwiczak, Filipiak, Skowron, Czabański – Chromiński, Skokowski, Durowicz, Cierniewski, Cieślak – Goliński.

Rezerwowi: Krawczyk, Białożyt, Benuszak, Wiła, Taczała, Antkowiak, Sapiritonow.

Sędziowie: Eliasz Pawlak.

Zapraszamy na relację już od godziny 13:30.

Warta to zespół, który wysoko pokonał Chełmiankę Chełmno i zremisował z Unią Swarzędz. Forma zawodników Zielonych jest nierówna, podobnie jak i dyspozycja Jaroty. Spotkanie może stać na przeciętnym poziomie, a o końcowym zwycięstwie może przesądzić jedna bramka.

Faworytem spotkanie według redakcji zespół gości, który ostatnio całkiem udanie radzi sobie w meczach na obcym boisku, a w minionych tygodniach zespół z Jarocina prezentuje się korzystniej w spotkaniach wyjazdowych.

Warta gra niezwykle równo i solidnie w meczach na własnym stadionie, bo też zdobyła w sześciu spotkaniach 14 punktów na osiemnaście możliwych. Jarota również prezentuje się kapitalnie w spotkaniach poza Jarocinem, bo zespół gości zdobył dotychczas dziesięć punktów z piętnastu.

Spotkanie dwóch zasłużonych dla Wielkopolski klubów. Warta podejmuje w Ogródku Jarotę. Obie drużyny w tabeli dzieli różnica sześciu punktów, co sprawia, że spotkanie będzie zapewne szczególnie ważne dla obu klubów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.