Grunwald R.Ś. – Skalnik 4:0 (koniec) | Ruch II – Polonia Ł. 3:0 (koniec) | Wisła II – Unia T. 2:0 (koniec)
Oława – Dąb 0:0 (koniec) | Bałtyk K. – Drawa 0:0 (koniec) | Czaniec – Górnik II 3:2 (koniec)
Górnik Wes. – Odra O. 0:2 (koniec) | Pogoń II S. – Polonia W. 0:0 (koniec) | Włocłavia – Chełminianka 1:0 (koniec)
Resovia – Sokół 3:1 (koniec) | Gryf – Lechia II 1:3 (koniec) | Start W. – Jarota 1:1 (koniec)
ŁKS – Radomiak 0:0 (koniec) | Broń – Warta S. 2:0 (koniec)
Start Warlubie
1:1 (1:1)
Jarota Jarocin
Sobota 18.04.2015, 16:003 Liga

Mecz bez historii, ale z przepiękną bramką Białożyta! Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy z Warlubia. Kłania się nisko redakcja lajfy.com! (17:51:16)

Sędzia kończy spotkanie. Remis zapewne nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, ale żadna nie zasłużyła na trzy punkty.
    Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu zawodników gości, a druga to już dominacja Startu.

90+2

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Pacyński uderzył z bliskiej odległości na bramkę Startu, ale pomylił się o dosłownie kilka centymetrów.

87
    Jarota próbowała rozegrać piłkę przed polem karnym Startu, ale nic z tego nie wyszło.

86
    Antkowiak faulowany blisko pola karnego Startu.

84
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Szulej, na boisku pojawia się Kaniewski.

82
    Jarota wywalczyła rzut wolny w środku pola. Gospodarze i goście kompletnie rozczarowują w drugiej połowie meczu.

80
    10 minut do końca spotkania.

78
    Ostatni kwadrans spotkania. Wynik nadal pozostaje sprawą otwartą.

76
    Ceyer faulowany w środku pola rzut wolny dla Startu.

75
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Maziarz, na boisku pojawia się Ceyer.

73
    Walka w środku pola, ale bez fajerwerków.

71
    Nic się nie dzieje.

69
    Maziarz mocnym uderzeniem z dystansu próbował zaskoczyć Szymańskiego, ale bez powodzenia.

67
    W drugiej połowie gospodarze są drużyną lepszą. Jarota z trudem wyprowadza akcje z własnej połowy boiska.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróblewski (Jarota Jarocin).

63
    Zmiana w drużynie Start Warlubie: z boiska schodzi Mielcarek, na boisku pojawia się Lipiński.

61
    Start wywalczył korner.

60
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Grobelny, na boisku pojawia się Wróblewski.

58
    Faul w środku pola. Rzut wolny dla Jaroty.

57
    Żurowski uderza na bramkę Jaroty, ale niecelnie.

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Żurawski (Start Warlubie).

51
    Niewiele się dzieje, bo też zawodnicy obu drużyn walczą w środku pola. Nie mamy na początku drugiej połowy strzałów, czy szybkich akcji skrzydłami.

49
    Zarębski ponownie faulowany na połowie Jaroty. Rzut wolny dla Startu.

47
    Zarębski faulowany na połowie Jaroty rzut wolny dla gospodarzy.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 100 widzów.

46

Za nami przeciętne widowisko w pierwszych 45 minutach. Jarota prowadziła grę, ale gospodarze świetnie wykorzystali swoją szansę na objęcie prowadzenia. Obie bramki mogły się podobać. Strzał Białożyta był przepiękny i miejmy nadzieję, że gracze nie poprzestaną tylko na tych dwóch golach.

45+1

45
    Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy spotkania.

43
    Faul w środku pola. Rzut wolny dla gości.

40
    Korner dla Jaroty.

38
    Dużo krzyku, ale mało gry.

36
    Pacyński uderza na bramkę, ale minimalnie niecelnie.

34
    Nic się nie dzieje. Gra w środku pola.

32
    Gol dla Jaroty!
    Bramkę zdobył ŁUKASZ BIAŁOŻYT. Indywidualna akcja Białożyta. Pomocnik Jaroty przyjął piłkę w okolicach połowy boiska podciągnął kilkanaście metrów i huknął, jak z armaty. Gol stadiony świata.

30

28
    Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Jaroty. Gospodarze domagali się karnego, ale sędzia nie wskazał na wapno.

26

24
    Gol dla Startu!
    Bramkę zdobył MICHAŁ ZARĘBSKI. Pewny strzał. Szymański bez szans.

23
    Rzut karny dla gospodarzy!

22
    Korner dla Startu.

20
    Mielcarek uderza z dystansu, ale trafił obok bramki.

17
    Szulej uderza na bramkę Jaroty, ale niecelnie.

15
    Rzut wolny dla Startu.

14
    Rzut wolny dla Jaroty.

12
    Start z trudem wyprowadza akcje. Jarota zdominowała środek pola.

10
    Chromiński uderza głową po rzucie rożnym, ale dosłownie o centymetry za wysoko.

9

7
    Korner dla Jaroty. Głową uderza Garbarek, ale minimalnie niecelnie.

5
    Gramy w środku pola. Początek senny.

3
    Antkowiak uderzał na bramkę, ale bramkarz Startu broni.

1

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Janek

Gole: 24. Zarębski – 32. Białożyt

Kartki:   54. Żurawski (SWA) – 65. Wróblewski (JAR)

Start Warlubie: Wożniak – Żurek, Simson, Szulej (84. Kaniewski), Maziarz (75. Ceyer), Kowalski, Śmietanko, Mielcarek (63. Lipiński), Żurowski, Adamczyk, Zarębski.

Zmiany: Skowroński, Utrnowski, Kaniewski, Lipiński, Oparka, Wojciechowski, Ceyer.

Jarota Jarocin: Szymański – Ludwiczak, Garbarek, Kieliba, Grobelny (60. Wróblewski) – Białożyt, Chromiński, Pacyński, Skokowski – Cieślak, Antkowiak.

Zmiany: Krawczyk, Wróblewski, Cierniewski, Włodarczyk, Czabański, Sapritonow.

Sędziowie: Piotr Wiśniewski