Górnik Ł. – Cracovia | 0:3 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Podbeskidzie | 0:2 (koniec) | | | Ruch – Piast | 1:1 (koniec) |
Bytovia – Widzew | 2:0 (koniec) | | | Chojniczanka – Flota | 3:0 (poz.) | | | Olimpia G. – Dolcan | 2:0 (koniec) |
Wisła Pł. – Termalica | 1:2 (koniec) | | | Chrobry – Sandecja | 2:0 (koniec) | | | Wigry – Miedź | 0:0 (koniec) |
Siarka T. – Legionovia | 3:4 (koniec) | | | Puszcza – Stal S. W. | 1:1 (koniec) | | | Górnik W. – Kotwica | 2:1 (koniec) |
Nadwiślan – Okocimski | 1:0 (koniec) | | | Rozwój – Błękitni | 0:0 (koniec) | | | Raków – Limanovia | 2:2 (koniec) |
ROW Rybnik – Stal M. | 0:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) |
Polska U-19 – Ukraina U-19 | 2:4 (koniec) |
Southampton – Aston Villa | 6:1 (koniec) | | | Burnley – Stoke | 0:0 (koniec) | | | Queens Park – Newcastle | 2:1 (koniec) |
Sunderland – Leicester | 0:0 (koniec) | | | Tottenham – Hull | 2:0 (koniec) | | | West Ham – Everton | 1:2 (koniec) |
Liverpool – Crystal Palace | 1:3 (koniec) |
Inter – Juventus | 1:2 (koniec) | | | Sampdoria – Lazio | 0:1 (koniec) |
Schalke 04 – Paderborn | 1:0 (koniec) | | | Bayer – Hoffenheim | 2:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Borussia D. | 2:1 (koniec) |
Mainz – FC Koln | 2:0 (koniec) | | | Augsburg – Hannover | 1:2 (koniec) | | | Hertha – Eintracht | 0:0 (koniec) |
Werder – Borussia M. | 0:2 (koniec) | | | Freiburg – Bayern | 2:1 (koniec) | | | Stuttgart – Hamburg | 2:1 (koniec) |
Bastia – Caen | 1:1 (koniec) | | | Évian TG – Saint-Étienne | 1:2 (koniec) | | | Guingamp – Toulouse | 2:1 (koniec) |
Lille – Olympique | 0:4 (koniec) | | | Lyon – Bordeaux | 1:1 (koniec) | | | Monaco – Metz | 2:0 (koniec) |
Montpellier – PSG | 1:2 (koniec) | | | Nantes – Lorient | 1:1 (koniec) | | | Nice – Lens | 2:1 (koniec) |
Reims – Rennes | 1:0 (koniec) |
Garbarnia – Poprad M. | 0:1 (koniec) | | | Grunwald R.Ś. – Pawłowice Śl. | 0:3 (koniec) | | | Tarnovia – Nielba | 1:3 (koniec) |
Rasel – Chemik | 0:1 (koniec) | | | Wieluń – Tomaszów Maz. | 1:0 (koniec) | | | Oława – Kąty Wrocławskie | 3:1 (koniec) |
Warta – Lech II P. | 1:0 (koniec) | | | Polonia Śr. – Jarota | 1:1 (koniec) | | | Ostrów Wlkp. – Unia S.K. | 3:1 (koniec) |
Chełminianka – Unia Sw. | 0:3 (koniec) | | | Mogilno – Centra | 0:0 (koniec) | | | Biała Podlaska – Stal Rz. | 2:7 (koniec) |
Stal K. – Wisłoka | 3:0 (koniec) | | | Resovia – Tomasovia | 1:1 (koniec) | | | Ursus – Pogoń Grodzisk Maz. | 1:0 (koniec) |
Czaniec – Polonia Ł. | 3:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Ruch Z. | 1:2 (koniec) | | | Górnik Wes. – Podbeskidzie II | 1:2 (koniec) |
Gryf – Bałtyk K. | 2:0 (koniec) | | | Concordia – Warmia | 3:0 (koniec) | | | Września – Sparta B. | 2:0 (koniec) |
Kleczew – Start W. | 1:0 (koniec) | | | Mostki – Gorzów Wlkp. | 4:0 (koniec) | | | Unia T. – Nowa Huta | 1:0 (koniec) |
Włocłavia – Wda | 0:7 (koniec) | | | Polonia B. – BKS Stal | 0:1 (koniec) | | | Arka II – Kaszubia | 1:1 (koniec) |
Broń – Pogoń II S. | 2:1 (koniec) |
Norwich – Ipswich Town | 3:1 (koniec) |
Rodło – Pomezania | 4:1 (koniec) |
finał
MKS Oława
3:1
(0:1)
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
85
|
Zmiana w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Rafał Kohut, na boisku pojawia się Łukasz Anklewicz.
|
|
76
|
Zmiana w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Mateusz Prusak, na boisku pojawia się Paweł Skorupa.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie: z boiska schodzi Dawid Pałys, na boisku pojawia się Aleksander Majerz.
|
|
59
|
Zmiana w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Łukasz Orzechowski, na boisku pojawia się Marcin Musiał.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Dawid Kowalik, na boisku pojawia się Marcin Mazur.
|
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
67. Kluzek, 82. Kohut, 90. Garyga – 22. Ożga
Sędziowie: Mirosław Mazgaj – Jakub Krawczun, Krzysztof Kędzierski (DZPN Wrocław)
Widownia: 100
Kartki: 49. Krzyśków (OLA), 90+3. Skorupa (OLA)
Spudłowany karny!:
MKS Oława:
Florczyk – Kowalik (46' Mazur), Kalinowski, Krzyśków, Orzechowski – Pierzga – Zieliński, Garyga, Kluzek, Prusak – Kohut
Zmiany: Orłowski – Skorupa. Anklewicz, Musiał
Trener:
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie: Chwastyk – Ożga, Garbar, Bagiński, Koza, Jaskólski, Ursyn-Szantyr, Reczka, Rodzik, Pałys, Kozakov
Zmiany: Anisimowicz – Dudzic, Zatwarnicki, Wasilewski, Maserz
Trener:
Zmiany: Orłowski – Skorupa. Anklewicz, Musiał
Trener:
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie: Chwastyk – Ożga, Garbar, Bagiński, Koza, Jaskólski, Ursyn-Szantyr, Reczka, Rodzik, Pałys, Kozakov
Zmiany: Anisimowicz – Dudzic, Zatwarnicki, Wasilewski, Maserz
Trener:
Sędziowie: Mirosław Mazgaj – Jakub Krawczun, Krzysztof Kędzierski (DZPN Wrocław)
Widownia: 100
Dominik Czerenda