Garbarnia – Poprad M. 0:1 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Pawłowice Śl. 0:3 (koniec) | Tarnovia – Nielba 1:3 (koniec)
Rasel – Chemik 0:1 (koniec) | Wieluń – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Oława – Kąty Wrocławskie 3:1 (koniec)
Warta – Lech II P. 1:0 (koniec) | Polonia Śr. – Jarota 1:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Unia S.K. 3:1 (koniec)
Chełminianka – Unia Sw. 0:3 (koniec) | Mogilno – Centra 0:0 (koniec) | Biała Podlaska – Stal Rz. 2:7 (koniec)
Stal K. – Wisłoka 3:0 (koniec) | Resovia – Tomasovia 1:1 (koniec) | Ursus – Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 (koniec)
Czaniec – Polonia Ł. 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Górnik Wes. – Podbeskidzie II 1:2 (koniec)
Gryf – Bałtyk K. 2:0 (koniec) | Concordia – Warmia 3:0 (koniec) | Września – Sparta B. 2:0 (koniec)
Kleczew – Start W. 1:0 (koniec) | Mostki – Gorzów Wlkp. 4:0 (koniec) | Unia T. – Nowa Huta 1:0 (koniec)
Włocłavia – Wda 0:7 (koniec) | Polonia B. – BKS Stal 0:1 (koniec) | Arka II – Kaszubia 1:1 (koniec)
Broń – Pogoń II S. 2:1 (koniec)
Górnik Wesoła
1:2 (1:0)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Sobota 16.05.2015, 17:003 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W meczu 33. kolejki Górnik Wesoła zmierzy się z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Gospodarze notują ostatnio fatalną passe. Od końca marca drużyna z Mysłowic nie zaznała "smaku" zwycięstwa. Wesoła zajmuje trzecie miejsce od końca i z taką grą ma małe szanse na pozostanie w III lidze.

Rezerwy Podbeskidzia radzą sobie ostatnio ze zmiennym szczęściem. Trzy mecze to tylko trzy punkty drużyny z Bielska. Podbeskidzie zajmuje miejsce w środku stawki i jest już pewne utrzymania.

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com Początek naszej relacji kilka minut przed 17, bądźcie z nami!

Witam Państwa z Mysłowic! Już za kilka minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Górnikiem Wesoła, a rezerwami Podbeskirdzia Bielsko-Biała, powoli dobiega końca rozgrzewka obydwu drużyn.

Górnik Wesoła: 18. Sitko – 17. Bochenek, 20. Kania, 15. Herrmann, 18. Krzysztoń, 6. Kuciel, 14. Tuleja, 16. Barwiński, 5. Kędroń, 8. Łaciok, 10. Mieszczak

Podbeskidzie II Bielsko-Biała: 97. Madejski – 16. Łaciak, 17. Pietrasiak, 3. Jarosz, 27. Zakrzewski, 21. Felsch, 6. Lenartowski, 29. Gajda, 14. Byrski, 9. Pielichowski, 7. Jonkisz.

Sędzia główny wyprowadza na murawę obie jedenastki!

1

2
    Podanie na wolne pole do Gajdy, ale uprzedził napastnika gości Sitko.

3
    Piłkarze Podbeskidzia rozgrywają piłkę w środkowej strefie.

4
    Gospodarze jak na razie bardzo chaotycznie, szybko pozbywają się piłki.

6
    Środkiem gospodarze, ale nie opanował futbolówki Łaciok.

7
    Fenomenalna akcja środkiem Jonkisza! Zawodnik drużyny z Bielska zakończył akcję potężnym uderzeniem, piłka odbiła się od poprzeczki, fura szczęścia po stronie Górnika!

8
    Pojedynek na skrzydle Tuleji i Jonkisza, ostatecznie zawodnik gospodarzy wybija na rzut rożny.

10
    Pierwsze minuty zdecydowanie dla drużyny przyjezdnej, Górnik za szybko oddaje piłkę i nie umie skonstruować składnej akcji.

12
    Bardzo słabe uderzenie z dystansu Gajdy, nie miał większych problemów Sitko.

14
    Całym zespołem broni się Wesoła, przejęli inicjatywę zawodnicy drużyny przyjezdnej.

16
    Przerwa w grze, ucierpiał w starciu z rywalem zawodnik gospodarzy.

18
    Niewiele dzieje się na murawie, dużo strat z obu stron w środku pola.

20
    Faulowany na lewej flance Mieszczak, będzie szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.

21
    Ależ było blisko! Piłka po dośrodkowaniu Barwińskiego ląduje na 16. metrze, tam zbiera ją Kędroń, który uderza minimalnie obok bramki Madejskiego.

23
    Coraz bardziej zdecydowanie atakują gospodarze, wyrównał nam się mecz.

24
    Uderzenie Felscha z 25. metrów bardzo niecelne. Od bramki Sitko.

25
    W odpowiedzi Górnik. Z ostrego kąta strzelał Mieszczak, ale pomylił się znacznie.

27
    Prostopadłe podanie otrzymał na lewej stronie Mieszczak. Zawodnik gospodarzy zbyt długo zwlekał z uderzeniem, zdążył wrócić Łaciak.

29
    Po dwóch kwadransach trudno wskazać lepszy zespół. Obie drużyny popełniają dużo prostych błędów, w efekcie trudno jest im stworzyć realne zagrożenie pod bramką rywali.

31
    Gol dla Górnika!
    Zbyt lekkie podanie Pietrasiaka do Madejskiego, błąd obrońcy Podbeskidzia wykorzystuje ŁUKASZ MIESZCZAK, który z najbliższej odległości pokonuje bramkarza rywali!

33
    Corner dla gości. Dochodząca piłka zagrana spod chorągiewki, wybija futbolówkę Łaciok.

35
    Bardzo niedokładne podanie z głębi pola w kierunku Jonkisza, chwyta piłkę Madejski.

37
    Z prawej flanki chciał dośrodkować piłkę Gajda, ale zrobił to bardzo niedokładnie, boczna siatka.

38
    Szykuje się pierwsza zmiana w drużynie gości.

40
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie II Bielsko-Biała: z boiska schodzi Byrski, na boisku pojawia się Zelek.

42
    Atak pozycyjny gości z Bielska, głęboko cofnęli się zawodnicy Wesołej.

44
    Rzut wolny dla Górnika z prawej strony boiska. W pole karne rywali dogrywał piłkę Barwiński, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

45

Po pierwszej połowie Górnik dość niespodziewanie prowadzi 1:0. Goście mieli swoje szanse tylko na początku pierwszej odsłony, ale gospodarzom udało się przetrzymać ich zmasowane ataki.

Za 15 min. początek drugiej połowy, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie II Bielsko-Biała: z boiska schodzi Łaciak, na boisku pojawia się Kowaliczek.

47
    Dobrze rozpoczęli drugą połowę goście. Na piątym metrze piłkę dostał Zelek, jego strzał był blokowany przez Krzysztonia, złapał piłkę ostatecznie Sitko.

49
    Głęboko cofnęli się gospodarze. Od dobrych kilku minut piłkę mają zawodnicy drużyny z Bielska.

51
    Bardzo niecelne uderzenie zza pola karnego rywali Łacioka, od bramki Madejski.

53
    Faulowany Bochenek, od rzutu wolnego w okolicach linii środkowej rozpoczną gospodarze.

55
    Dośrodkowanie z prawej strony Zakrzewskiego. W ostatniej chwili piłkę wybija Krzysztoń.

57
    Obydwie drużyny grają bardzo niedokładnie, w efekcie nie oglądamy ciekawych akcji po przerwie.

59
    Gol dla Podbeskidzia!
    Genialnie zrobił to teraz KAMIL JONKISZ! Zawodnik gości przyjął piłkę na klatkę piersiową i efektowną przewrotką pokonał bramkarza Górnika, stadiony świata!

60
    Zmiana w drużynie Górnik Wesoła: z boiska schodzi Kuciel, na boisku pojawia się Cieszyński.

62
    Przewrócił się w polu karnym rywali Mieszczak, ale gwizdek sędziego głównego milczy.

64
    Dobrze zapowiadała się ta akcja gości prawym skrzydłem, ale zakończył ją niedokładnym dośrodkowaniem Gajda.

66
    Corner dla gospodarzy. Mocne dośrodkowanie przed bramkę Madejskiego, ale wybija piłkę Pietrasiak.

67
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie II Bielsko-Biała: z boiska schodzi Gajda, na boisku pojawia się Kuszmider.

69
    Druga bramka w tym meczu KAMILA JONKISZA! Tym razem napastnik gości wykorzystał prostopadłe podanie z głębi pola i w sytuacji "sam na sam" z Sitko pokonał bramkarz drużyny z Mysłowic!

71
    Szykuje się podwójna zmiana w drużynie gospodadrzy.

72
    Zmiana w drużynie Górnik Wesoła: z boiska schodzi Kania, na boisku pojawia się Gajewski.
    Zmiana w drużynie Górnik Wesoła: z boiska schodzi Kędroń, na boisku pojawia się Kuder.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Mieszczak (Górnik Wesoła).

74
    Bardzo lekkie uderzenie z dystansu Pietrasiaka, nie miał problemów ze złapaniem piłki Sitko.

76
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Barwińskiego. Bliski dojścia do tej piłki przed bramką rywali był Łaciok, ale osatecznie piąstkuje Madejski.

78
    Faulem powstrzymuje kontratak rywali Gajewski.

79
    Bardzo niecelne uderzenie z okolicy 25. metra Łacioka, od bramki Madejski.

79
    Za dyskusję z arbitrem głównym żółtą kartkę otrzymuje Jarosz.

81
    Zablokowane dośrodkowanie Gajdy, rzut rożny dla gości.

83
    Kowaliczek fauluje Bochenka, za to przewinienie zostaje ukarany żółtą kartką.

85
    Spalony zawodników z Bielska, wznowią grę gospodarze.

86
    Z ostrego kąta uderzał Mieszczak, ale zdołał skutecznie interweniować bramkarz Podbeskidzia.

88
    Zaostrzyła nam się gra. Kolejna żółta kartka, tym razem zobaczył ją Felsch.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

90+2
    Do końca walczą gospodarze, ale doświadczeniu zawodnicy Podbeskidzia skutecznie powstrzymują ataki miejscowej drużyny.

90+3

Rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała wygrywają 2:1! Gospodarze dość niespodziewanie prowadzili do przerwy, ale od początku drugiej części bardziej zdecydowanie zaatakowali goście, którzy zdołali udokumentować tą przewagę dwoma trafieniami. Trzy punkty jadą do Bielska-Białej!

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (18:49:54)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.