GKS Bełchatów – Wisła K. 0:0 (koniec) | Ruch – Lech P. 0:4 (koniec)
0:0 (0:0)
Wisła Kraków
Niedziela 24.02.2013, 14:30 • Stadion GKS-u Bełchatów • PKO Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne mecze w serwisie lajfy.com (16:22:31)

Szymon Marciniak kończy mecz. GKS Bełchatów na własnym stadionie remisuje z Wisłą Kraków 0:0.

90+3
    Jovanović wrzuca piłkę na pole karne, uderzenie głową Ilieva pewnie łapie Zubas!

90+3
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Madej, na boisko wchodzi Michalak.

90+3
    Rzut rożny dla Wisły.

90+2
    Uderzenie Ilieva obok bramki.

90+2
    Będzie okazja dla Wisły Kraków. Rzut wolny, przy piłce Małecki.

90
    Szymon Marciniak dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry drugiej części meczu.

89
    Wacławczyk w mur, ale piłka wyleciała poza linię boiska i będzie rzut rożny.

89
    Traoré faulowany na linii pola karnego! Będzie bardzo groźnie pod bramką Wisły!

88
    Strzał Madeja z ostrego kąta łapie Pareiko.

87
    Dośrodkowanie Madeja i uderzenie Kosznika! Było bardzo blisko!

86
    Rzut wolny dla GKS-u Bełchatów.

85
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Kosowski, na boisko wchodzi Chávez.

84
    Uderzenie Kosznika na raty broni Pareiko.

82
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Mak, na boisko wchodzi Żurek.

81
    Tym razem Traoré faulował. Rzut wolny dla Wisły.

80
    Rzut rożny dla GKS-u!

79
    Głowacki ukarany czerwoną kartką po faulu na Traoré!

78
    Pareiko łapie dośrodkowanie Basty.

77
    Faulowany Traoré i rzut wolny dla GKS-u.

76
    Zbyt słabe uderzenie Madeja, piłkę bez problemu obronił Sergei Pareiko.

74
    Uderzenie z powietrza Madeja, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Wisły.

73
    Wilk wybija futbolówkę na rzut rożny.

72
    Rzut wolny dla GKS-u. Faulowany Mateusz Mak.

71
    Obrońcy GKS-u wybijaą piłkę do przodu.

70
    Rzut rożny dla Wisły Kraków.

69
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Bartosiak, na boisko wchodzi Traoré.

68
    Powinno być 1:0 dla Bełchatowa. Świetny drybling Maka, podanie na 5 metr do Bartosiaka, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę chwycił Pareiko!

66
    Pierwszy strzał Genkowa, ale napastnik Wisły Kraków uderzył za mocno i niecelnie.

65
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Sikorski, na boisko wchodzi Genkow.

65
    Madej próbował przelobować Pareike, ale uderzenie ląduje za bramkę.

63
    Mocne uderzenie Małeckiego, ale bardzo niecelne....

62
    Głowacki próbował długim zagraniem uruchomić Sikorskiego, ale ten nie przejął piłki.

60
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Chrapek, na boisko wchodzi Boguski.

60
    Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

59
    Świetne podanie Basty w pole karne i uderzenie Wacławczyka, górą bramkarz Wisły!

57
    Boguski przygotowany do wejścia na boisko.

55
    Wilusz uprzedził Sikorskiego, kolejny rzut rożny.

54
    Szybsza akcja Wiślaków i od razu rzut rożny.

52
    Zubas łapie dośrodkowanie Wiślaków.

49
    Iliev ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

49
    Komiczne zagranie Wilusza we własnym polu karnym, na szczęście obrońca GKS-u nie dotknął piłki ręką.

48
    Pierwsze uderzenie Małeckiego - broni Zubas.

48
    Ładna akcja Ilieva, ale Małecki totalnie zespół akcję Wiślaków...

47
    Bez zmian oba zespoły przystąpiły do drugiej części tego meczu.

46

Na boisku są już piłkarze Wisły, którzy czekają na sędziów oraz zawodników gospodarzy.

Wracamy na stadion. Już za kilka chwil rozpocznie się druga część meczu.

Bardzo wyrównana pierwsza połowa za nami.

W ostatnich sekundach pierwszej połowy była dobra okazja dla gospodarzy. Dośrodkowanie Madeja wprost na głowę Wilusza, który nie trafia w bramkę z kilku metrów.

44
    Wilusz wyjaśnia sytuację po dośrodkowaniu Kosowskiego.

44
    Bartosiak na pozycji spalonej.

43
    Mak wrzucał piłkę na pole karne, ale pewnie chwycił ją Pareiko.

38
    Rachwał fauluje Ilieva przy linii środkowej boiska.

36
    Żółtą kartką ukarany został Cezary Wilk.

35
    Kiks przy dośrodkowaniu Jovanovicia i od bramki rozpocznie dobrze grający w dzisiejszym meczu Zubas.

33
    Brzydki faul Wilka na Wacławczyku.

32
    Sikorski w polu karnym podaje do Chrapka, którego uderzenie blokuje Rachwał.

31
    Uderzenie Madeja w mur, poprawkę Wacławczyka z woleja łapie golkiper Białej Gwiazdy.

30
    Kolejny rzut wolny dla GKS-u. 25 metrów od bramki Wisły. Przy piłce Łukasz Madej, Adrian Basta i Mateusz Mak.

30
    Faul Cezarego Wilka na środku boiska. Rachwał rozpoczął grę od rzutu wolnego.

27
    Bardzo niecelny strzał Chrapka.

26
    Rzut wolny podyktowany po faulu na Kosowskim. Szybko rozpoczął zawodnik Wisły, ale dośrodkowanie wybijają obrońcy. Po chwili kolejny rzut wolny dla Wisły i futbolówkę łapie Zubas.

24
    Adrian Basa uderza z woleja, ale niecelnie.

23
    Made wrzucał piłkę na pole karne z rzutu wolnego, ale Sobolewski głową wybił futbolówkę poza plac gry.

21
    Zubas łapie piłkę po zamieszaniu w polu karnym bełchatowian.

20
    Świetna akcja GKS-u Bełchatów. Piłkarze Kamila Kieresia wymienili między sobą kilka podań z pierwsze piłki. Podanie do Mateusza Maka, który dośrodkował futbolówkę na pole karne. Bartosiak próbował pokonać Pareike głową, ale górą bramkarz Wisły.

18
    Złe wybicie Pareiki i przy piłce zawodnicy GKS-u.

15
    Strzał Ilieva po rykoszecie, ale świetną interwencją popisał się Zubas!

14
    Rzut wolny dla Wisły Kraków po faulu na Danielu Sikorskim.

13
    Drobnego urazu w starciu z Głowackim doznał Bartosiak, ale po chwili wrócił na plac gry.

11
    Niecelne uderzenie Cezarego Wilka z 20 metrów.

10
    Kolejne dobre piąstkowanie Pareiko.

10
    Ależ dużo szczęścia mieli piłkarze Wisły. Basta płasko wrzuca piłkę w pole karne i Głowacki wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny. Futbolówka przeleciała bardzo blisko słupka bramki Pareiko. Niewiele zabrakło i mieli byśmy bramkę samobójczą.

9
    Dośrodkowanie Kosowskiego, ale Sikorski nie zamknął akcji i piłkę złapał Zubas.

8
    Pareiko piąstkuje futbolówkę.

8
    Szybka indywidualna akcja Basty, jego dośrodkowanie zablokowane i będzie rzut rożny dla GKS-u.

7
    Dobre dośrodkowanie Kosowskiego i minimalnie niecelny strzał Jaliensa.

6
    Uderzenie Małeckiego blokuje obrońca. Rzut rożny dla Wiślaków.

5
    Wilk faulował Wacławczyka. Przy piłce gospodarze.

3
    Małecki wślizgiem odbiera piłkę Kosznikowi.

3
    Basta dobrym podaniem uruchamia Mateusza Maka, ale Kosowski odbiera mu piłkę.

2
    Dalekie podanie w stronę Sikorskiego, ale napastnik Białej Gwiazdy nie przyjął piłki i od bramki grę wznawia Zubas.

1

Bardzo słaba frekwencja na stadionie w Bełchatowie.

Szymon Marciniak wyprowadza oba zespoły na środek boiska.

Do meczu pozostało 5 minut.

Znamy wyjściowe składy obu drużyn:

GKS Bełchatów: Zubas - Basta, Michalski, Wilusz, Kosznik - Mateusz Mak, Rachwał, Witasik, Madej - Wacławczyk - Bartosiak

Wisła Kraków: Pareiko - Jovanović, Głowacki, Sobolewski, Jaliens - Wilk - Małecki, Iliev, Chrapek, Kosowski - Sikorski.

Sędziowie: Szymon Marciniak (Płock).

Sędzią tego meczu będzie Szymon Marciniak z Płocka.

W okienku transferowym do Wiślaków dołączył Kamil Kosowski, który w poprzedniej rundzie był zawodnikiem GKS-u Bełchatów.

Zespół z Bełchatowa w zimowej przerwie wzmocnili m.in. Patryk Rachwał, Emilijus Zubas, Bartosz Żurek, Krzysztof Michalak oraz Mouhamadou Traoré, którzy mają zapewnić Brunatnym utrzymanie w lidze.

W ostatnim meczu GKS przegrał z Piastem Gliwice 1:3, a Wisła musiała uznać wyższość Zagłębia, które strzeliło Białej Gwieździe 4 bramki. Wiślacy odpowiedzieli jednym trafieniem Łukasza Garguły z rzutu karnego.

GKS skazany jest na spadek z T-Mobile Ekstraklasy, a Wisła znana z bardzo dobrej, szybkiej gry rozczarowała w rundzie jesiennej.

Zajmujący ostatnie, 16. miejsce w tabeli ligowej GKS Bełchatów podejmie na własnym stadionie zajmującą 12. pozycję Wisłę Kraków.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30.