Lyon – Guingamp 3:1 (koniec) | Reims – Lille 2:0 (koniec) | Saint-Étienne – Monaco 1:1 (koniec)
PSG – Olympique 2:0 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:1)
AS Monaco
Niedziela 09.11.2014, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+2
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Dirar, na boisku pojawia się Abdennour.

90
    Centra z lewej strony boiska i wbiegający Ocampos minimalnie mija się z piłką i to samo robi bramkarz gospodarzy!

87
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi van Wolfswinkel, na boisku pojawia się Mollo.

80
    Strzał z około 40 metrów Lemoine i futbolówka minimalnie nad spojeniem bramki gości! Jakby to wpadło to bramka z rodzajów stadiony świata!

76
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Diomandé, na boisku pojawia się Erdinç.

75
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Traore, na boisku pojawia się Kondogbia.

71
    Bakayoko (AS Monaco) ogląda drugi żółty kartonik w konsekwencji czerwoną kartke i goście kończą ten mecz w "10".

66
    Ostre dośrodkowanie w pole karne gości i z piłką minimalnie mija się Sall oraz jego kolega zespołu!

64
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Germain, na boisku pojawia się Ocampos.
    van WOLFSWINKEL - 1:1

58
    Gol dla Saint-Étienne!
    Świetne prostopadłe otrzymał Hamouma, który wychodzi sam na sam, jednak podaje na lewą strone do RICKY VAN WOLFSWINKELA, który trafia do pustej bramki i mamy wyrównanie.

56
    Germain świetnie uderza zza pola karnego i Ruffier popisuje interwencją, która uratowała gospodarzy przed stratą bramki.

51
    Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i futbolówka na szczęście Saint-Etienne nie znajduje drogi do bramki, a było naprawde blisko!

44
    Carvalho (AS Monaco) zostaje ukarany żółtą kartką i jest to kolejny kartonik w ostatnich minutach tego meczu.

41
    Sall (Saint-Etienne) zostaje ukarany żółtą kartką za trafienie rywala łokciem w twarz.

35
    Moutinho wrzuca z głębi pola na piąty metr, a tam główką uderza wbiegający Germain, który minimalnie przestrzela!

33
    Bakayoko (AS Monaco) zostaje ukarany żółtą kartką przez sędziego głównego, który nie należy do pobłażliwych arbitrów.

28
    Tabanou (Saint-Etienne) ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry wykonaniu gości.

19
    Kolejna świetnej okazji znalazł się Hamouma, który trafia do bramki gości, ale po raz drugi jest na pozycji spalonej.
    TOULALAN - 0:1

17
    Z piłką do linii końcowej biegnie zawodnik przyjezdnych, który wycofuje do Moutinho, a ten kiksuje, lecz udaje mu się podać do stojącego na 30 metrze JEREMEGO TOULANA, a ten potężnym uderzeniem trafił swojego kolege Traore i futbolówka zmieniła lot piłki całkowicie zaskakując Ruffiera.

15
    Świetna akcja wykonaniu gospodarzy i piłke podcinką na piąty metr otrzymuje Hamouma i uderza wprost wychodzącego z bramki gospodarzy, jednak zawodnik gospodarzy był na minimalnym ofsajdzie.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 58. van Wolfswinkel – 17. Toulalan

Kartki:   28. Tabanou (SET), 41. Sall (SET) – 33. Bakayoko (ASM), 44. Carvalho (ASM)   71. Bakayoko (ASM)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal, Pogba, Tabanou – Lemoine, Clément, Diomandé(76.Erdinç), Hamouma, Monnet-Paquet – Van Wolfswinkel(87.Mollo)
    Zmiany: Gradel, Erdinç, Mollo, Brison, Baysse, Moulin

AS Monaco: Subasic – Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa – Toulalan, Bakayoko – Dirar(90+2.Elderson ), Moutinho, Germain(64.Ocampos) – Traoré(75.Kondogbia)
    Zmiany: Stekelenburg, Abdennour, Elderson, Ocampos, Silva, Kondogbia, Martial

Sędzia główny: S. Lannoy
    Asystenci: J. Aube, D. Benech
    Sędzia techniczny: A. Delerue