Siarka T. – Zagłębie S. 1:2 (koniec) | Błękitni – Okocimski 1:0 (koniec) | Puszcza – Rozwój 0:1 (koniec)
Stal S. W. – Wisła Pu. 2:4 (koniec) | Raków – Stal M. 2:1 (koniec) | Limanovia – Legionovia 0:1 (koniec)
Znicz – Górnik W. 2:0 (koniec) | ROW Rybnik – MKS Kluczbork 2:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:2 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 18.04.2015, 12:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Zapraszamy na relację. Zapowiada się wspaniałe widowisko. W ostatnim meczu obu drużyn Siarka uległa ekipie z Sosnowca.Jak będzie tym razem? Czy gospodarze zrewanżują się gościom?Odpowiedź poznamy za 90 minut.

Pierwsi kibice z Sosnowca wchodzą właśnie na stadion.Kibice gospodarzy dość licznie zgromadzili się na trybunie mimo niezbyt przyjemnych warunków atmosferycznych.

Obie jedenastki wychodzą na boisko.

Minuta ciszy dla byłego piłkarza Siarki

1

1
    Na razie mamy pokaz efektownych akcji zafundowany przez piłkarzy gości.

2
    Rzut rożny dla Zagłębia

3
    Sędzia pozwala na bezpardonowe wejścia piłkarzom. Gra nieco się zaostrza.

5
    Próba dryblingu w środku boiska wykonana przez Szatana lecz bezskutecznie, akcję przerywa Nadolski

7
    Rzut wolny dla Zagłębia, blisko pola karnego Siarki.

9
    Groźna akcja w wykonaniu drużyny Siarki. Dośrodkowanie Więcka w pole karne do Tunkiewicza, ten jednak nie trafia w światło bramki

11
    Na boisku leży Truszkowski, jednak najlepszy strzelec gospodarzy wstał i tylko się otrzepał

13
    Znowu aktywny na prawej stronie Więcek dośrodkowuje na nogę do Traore, jednak po strzale zawodnika piłka otarła się tylko o boczną siatkę bramki Gąsińskiego.

16
    Piłkarze z Sosnowca cierpliwie przeprowadzają atak pozycyjny.Nie przynosi to jednak korzyści.

19
    Piłkarze Zagłębia powoli dochodzą do głosu zdobywając rzut rożny.

20
    Po dośrodkowaniu zakotłowało się w polu karnym gospodarzy.

22
    Kolejny rzut rożny dla gości wywalczony przez skrzydłowych.

24
    Po nieudanej akcji piłkarzy Zagłębia Sosnowiec od bramki rozpocznie Szczepankiewicz.

28
    Gol dla Zagłębia!
    Bramkę zdobył MATUSIAK.

29
    Piękna akcja gości. Piłka trafiła do niepilnowanego na lewym skrzydle Matusiaka a ten strzałem "na siłę" pokonał Szczepankiewicza.

31
    Piłkarze Siarki zostali po prostu "rozklepani".

35
    Arak i Dudek coraz śmielej poczynają sobie w środku pola na połowie gospodarzy.

40
    Gol dla Siarki!
    Bramkę zdobył KUKIEŁKA.

41
    Po rzucie wolnym wykonanym przez Tunkiewicza, Mariusz Kukiełka "pakuje" piłkę do bramki Gąsińskiego.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Wrzesień (Zagłębie Sosnowiec).

43
    Rzut wolny dla gości na sam koniec pierwszej połowy.

45
    Rzut rożny po wybiciu przez obronę, jednak po złym wykonaniu stałego fragmentu rozpocznie bramkarz Siarki. Sędzia dolicza 2 minuty.

45+2

Na razie po pierwszej połowie chyba nikt nie odważyłby się postawić swoich oszczędności na żadną z ekip. Mecz jest nieprzewidywalny.Po bramce strzelonej przez Siarkę widzimy że zaczyna się malować obraz zaciętej walki na boisku.Czy drużyna z Sosnowca znowu wymierzy cios, a może to drużyna gospodarzy podniesie się i ucieszy swoich kibiców? Zapraszamy za chwilę na kolejną połowę emocji.

Piłkarze meldują się na boisku.

46

47
    Siarka wyraźnie zachęcona zdobytą bramką ruszyła do walki.Jednak nadziała się na kontrę, w konsekwencji rzut wolny dla gości, po którym piłka ledwo mija bramkę Siarki.

49
    Tendencja nie uległa zmianie, w dalszym ciągu częściej przy piłce są piłkarze z Sosnowca.Piłkarze miejscowi ograniczają się do wybić oraz groźnych kontr.

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Truszkowski (Siarka Tarnobrzeg).

55
    Rzut rożny dla Siarki

56
    Po dośrodkowaniu piłkę głową uderzył popularny "Truszkin", niecelnie.

57
    Kibice gości demolują stadion.Sędzia chwilowo zatrzymuje mecz.

59
    Sytuacja opanowana przez "mundurowych", race również ugaszone, można grać.

61
    "Centrostrzał" Więcka.Piłka o mało nie wpadła do bramki bezpośrednio po dośrodkowaniu.

64
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Szatan, na boisku pojawia się Mizgała.

67
    Bramkę zdobył WRZESIEŃ.

67
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Persona.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Dudek (Zagłębie Sosnowiec).

69
    Wrzesień korzysta z "prezentu" otrzymanego od bramkarza Siarki w postaci piłki wybitej pod jego nogi.Wyraźny błąd Szczepankiewicza przy interwencji.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Stefanik (Siarka Tarnobrzeg).

73
    Rzut wolny dla Siarki z około 25 metrów

76
    Piłkę głową wybija z pola karnego obrońca z Sosnowca.

77
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Truszkowski, na boisku pojawia się Rajevac.

79
    Tym razem piękna parada Szczepankiewicza po strzale z 30 metrów w samo okienko oddanym przez Matusiaka.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Więcek (Siarka Tarnobrzeg).

83
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Oziębała, na boisku pojawia się Chwastek.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Kukiełka (Siarka Tarnobrzeg).

86
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Ryndak, na boisku pojawia się Tylec.

88
    Ekipa Zagłębia chce już tylko dowieźć wynik, piłkarze tej drużyny ograniczają się do wybić piłki "na aferę"

90+1
    Klasyczny "szczur po ziemi "Matusiaka" jednak niecelnie.

90+2
    Sędzia dolicza 5 minut .

90+3
    Siarka bliska zdobycia bramki po rzucie rożnym.Piłkę w swoich rękach ma Gąsiński.