Śląsk – Lechia | 3:0 (koniec) | | | Jagiellonia – Piast | 2:1 (koniec) | | | Cracovia – Pogoń | 0:1 (koniec) |
Bytovia – Dolcan | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Flota – Widzew | 2:0 (koniec) |
Zagłębie L. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) | | | Wigry – Sandecja | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Zagłębie S. | 1:2 (koniec) | | | Błękitni – Okocimski | 1:0 (koniec) | | | Puszcza – Rozwój | 0:1 (koniec) |
Stal S. W. – Wisła Pu. | 2:4 (koniec) | | | Raków – Stal M. | 2:1 (koniec) | | | Limanovia – Legionovia | 0:1 (koniec) |
Znicz – Górnik W. | 2:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – MKS Kluczbork | 2:0 (koniec) |
Crystal Palace – West Bromwich | 0:2 (koniec) | | | Everton – Burnley | 1:0 (koniec) | | | Leicester – Swansea | 2:0 (koniec) |
Stoke – Southampton | 2:1 (koniec) | | | Chelsea – Man Utd | 1:0 (koniec) |
Reading – Arsenal | 1:2 (po dogrywce) |
Sampdoria – Cesena | 0:0 (koniec) | | | Juventus – Lazio | 2:0 (koniec) |
FC Barcelona – Valencia | 2:0 (koniec) | | | Deportivo – Atletico | 1:2 (koniec) | | | Real Madryt – Malaga | 3:1 (koniec) |
Bilbao – Getafe | 4:0 (koniec) |
Borussia D. – Paderborn | 3:0 (koniec) | | | Bayer – Hannover | 4:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Bayern | 0:2 (koniec) |
Hertha – FC Koln | 0:0 (koniec) | | | Freiburg – Mainz | 2:3 (koniec) | | | Augsburg – Stuttgart | 2:1 (koniec) |
Nice – PSG | 1:3 (koniec) | | | Bastia – Reims | 1:2 (koniec) | | | Guingamp – Évian TG | 1:1 (koniec) |
Lorient – Toulouse | 0:1 (koniec) | | | Metz – Lens | 3:1 (koniec) | | | Monaco – Rennes | 1:1 (koniec) |
Grunwald R.Ś. – Skalnik | 4:0 (koniec) | | | Ruch II – Polonia Ł. | 3:0 (koniec) | | | Wisła II – Unia T. | 2:0 (koniec) |
Oława – Dąb | 0:0 (koniec) | | | Bałtyk K. – Drawa | 0:0 (koniec) | | | Czaniec – Górnik II | 3:2 (koniec) |
Górnik Wes. – Odra O. | 0:2 (koniec) | | | Pogoń II S. – Polonia W. | 0:0 (koniec) | | | Włocłavia – Chełminianka | 1:0 (koniec) |
Resovia – Sokół | 3:1 (koniec) | | | Gryf – Lechia II | 1:3 (koniec) | | | Start W. – Jarota | 1:1 (koniec) |
ŁKS – Radomiak | 0:0 (koniec) | | | Broń – Warta S. | 2:0 (koniec) |
Aberdeen – Dundee Utd. | 1:0 (koniec) |
Dumbarton – Rangers | 1:3 (koniec) |
Bournemouth – Sheffield Wed. | 2:2 (koniec) |
Z. Ługańsk. – Szachtar | 1:4 (koniec) |
finał
MKS Oława
0:0
(0:0)
Dąb Przybyszów
87
|
Zmiana w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Prusak, na boisku pojawia się Kowalik.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Dąb Przybyszów: z boiska schodzi Szafer, na boisku pojawia się Kocioruba.
|
|
79
|
Zmiana w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Skorupa, na boisku pojawia się Kohut.
|
|
76
|
Po podaniu z lewego skrzydła Pawła Garygi, Mateusz Prusak z 12 metrów skierował piłkę nogą na słupek bramki Dębu!
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Dąb Przybyszów: z boiska schodzi Obiała, na boisku pojawia się Jędrzejewski.
|
|
74
|
Żółtą kartkę za faul otrzymuje Lucjan Zieliński (MKS Oława).
|
|
70
|
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Garygi niepilnowany Mateusz Prusak z 5 metrów uderzył w poprzeczkę bramki Mikołajczuka, a dobitka Krzyśkowa przechodzi tuż nad bramką!
|
|
60
|
Żółtą kartkę za faul otrzymuje Patryk Kozina (MKS Oława).
|
|
46
|
Zmiana w przerwie w drużynie MKS Oława: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Mazur.
|
|
28
|
Żółtą kartkę za faul otrzymuje Artur Siwy (Dąb Przybyszów).
|
|
9
|
Dośrodkowanie Radosława Szafera z rzutu wolnego z lewego skrzydła, a głową z 11 metrów piłkę do bramki skierował Krystian Jodłowiec, a piłka odbiła się od słupka bramki Florczyka, a następnie została przez defensorów MKS wybita na rzut rożny!
|
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
Sędziowie: Piotr Poźniak – Marcin Foremny oraz Radosław Kasprzyk (DZPN Wrocław)
Widownia: 100
Kartki: 60. Kozina (OLA), 74. Zieliński (OLA) – 28. Siwy (DPR)
Spudłowany karny!:
MKS Oława:
Florczyk – Dołgan, Kalinowski, Krzyśków, Kozina – Pierzga, Prusak (87' Kowalik) – Orzechowski (46' Mazur), Garyga, Zieliński – Skorupa (79' Kohut)
Zmiany: Wojciechowski – Anklewicz
Trener:
Dąb Przybyszów: Mikołajczuk – D. Jodłowiec, Domagała, K. Jodłowiec, Kręc, Obiała (75' Jedrzejewski), Artur Siwy, Amadeusz Siwy, Skrzyński, Szafer (80' Kocioruba), Wieczorek
Zmiany: Gawroniak – Małucki, Piątek, Koppenhagen
Trener:
Zmiany: Wojciechowski – Anklewicz
Trener:
Dąb Przybyszów: Mikołajczuk – D. Jodłowiec, Domagała, K. Jodłowiec, Kręc, Obiała (75' Jedrzejewski), Artur Siwy, Amadeusz Siwy, Skrzyński, Szafer (80' Kocioruba), Wieczorek
Zmiany: Gawroniak – Małucki, Piątek, Koppenhagen
Trener:
Sędziowie: Piotr Poźniak – Marcin Foremny oraz Radosław Kasprzyk (DZPN Wrocław)
Widownia: 100
Dominik Czerenda