Błękitni – Polonia B. 3:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Raków 1:0 (koniec) | Warta – MKS Kluczbork 0:1 (koniec)
Odra O. – Lechia ZG 2:1 (koniec) | Bytovia – Ruch Z. 3:0 (koniec) | Kalisz – Gryf 0:1 (koniec)
Zagłębie S. – Chrobry 1:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
3:0 (2:0)
Ruch Zdzieszowice
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2 Liga Zachodnia

Koniec meczu! Bytovia pewnie ogrywa Ruch Zdzieszowice 3:0 po dwóch bramkach najlepszego dziś na boisku Michała Pietronia i jednej Macieja Kazimierowicza!

Dziękuję za uwagę, komentował Paweł Szymański! (18:02:16)

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Gol dla Bytovii!
    MICHAŁ PIETROŃ! 3:0! Zawodnik Bytovii wykorzystał świetne dogranie Wojciecha Pięty i po raz drugi dziś wpakował piłkę do siatki!

87
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Kajca.

86
    Głupie zachowanie Kasprzika i bramkarz Ruchu ogląda żółtą kartkę.

85
    Hirsz bardzo mocno z dystansu! Obok bramki!

82
    Już niewiele minut do końca spotkania. Teraz przejęli inicjatywę gospodarze i raz po raz atakują bramkę Kasprzika. Jak to się skończy?

80
    Balogun z dystansu! Słupek ratuje Tomasza Kasprzika!

76
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kryszak, na boisku pojawia się Hirsz.

75
    Kwadrans do końca spotkania. W drugiej połowie inicjatywę mają goście, ale czy uda im się w piętnaście minut doprowadzić do remisu? Wątpliwe, a może jednak?

70
    Michał Bachor fauluje zawodnika Bytovii i ogląda żółty kartonik.

66
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Maciej Kazimierowicz, na boisku pojawia się Wojciech Pięta.

63
    Damrat wychodzi sam na sam z Oszmańcem i uderza obok bramki!

60
    Godzina gry za nami na stadionie MOSiR w Bytowie! Prowadzą gospodarze, choć mieli szansę na gola kontaktowego zawodnicy zdzieszowickiego Ruchu!

58
    Maciej Kazimierowicz ukarany żółtą kartkę za faul na zawodniku Ruchu.

55
    Mateusz Oszmaniec! Świetna parada po uderzeniu głową Mateusza Bodziocha! Mogło być 2:1!