Southampton – Everton 2:0 (koniec) | Fulham – Hull 2:2 (koniec) | Stoke – Tottenham 0:1 (koniec)
Swansea – Aston Villa 4:1 (koniec) | West Bromwich – West Ham 1:0 (koniec) | Man Utd – Norwich 4:0 (koniec)
Fulham F.C.
2:2 (0:0)
Hull City A.F.C.
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Craven Cottage, Londyn • Angielska Premier League

Po bardzo ciekawym widowisku, szczególnie w drugiej połowie, Fulham remisuje z Hull City 2:2. Gospodarze mieli okazję aby dobić swoich rywali, ale nie uczynili tego. Co więcej, w wyniku głupiego błędu defensywy, sami podali im rękę co się na nich zemściło.

MVP dla Longa, który dał swojej drużynie punkt.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (17:54:39)

90+4
    Z akcją na prawym skrzydle ruszył El Mohamady, ale stracił futbolówkę. Za chwilę sędzia zakończy mecz.

90+3
    Long ucierpiał w walce o górną piłkę i długo leży na murawie, co nie podoba się kibicom i piłkarzom gospodarzy.

90+2
    Jeszcze jedna próba długiego podania zawodników Fulham. Czujny w bramce Harper pewnie wyłapuje piłkę.

90+1
    Cztery minuty doliczone przez sędziego do czasu drugiej połowy.

90
    Długa piłka z głębi pola od Parkera w kierunku Rodallegi, ale ten główuje wyraźnie obok bramki.

88
    Dopięli swego goście i mamy remis. Czy w ostatnich minutach doczekamy się jeszcze rozstrzygnięcia?

87
    Gol dla Hull!
    Świetne dośrodkowanie z lewej strony Aluko, na długim słupku do piłki dochodzi SHANE LONG i głową pokonuje Stockdale'a!

86
    Ależ szansa Hull! Piłka po uderzeniu Longa odbija się od słupka! Niestety dla gości, nie miał kto wykorzystać dobitki!

85
    Błąd gości, ale nie wyskorzystuje tego Fulham, a konkretniej Bent, który fatalnie podaje do Rodallegi.

84
    Dwa rzuty rożne pod rząd dla Fulham. Oba świetnie zneutralizowane przez defensywę Hull.

82
    Sagbo zastępuje Meylera. Ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

82
    Boyd za Roseniora wśród gości.

81
    Kontratak Fulham i Dejagah miał "setkę" na 6. metrze, ale przegrał pojedynek z Harperem! Dobitka Benta również niecelna!

80
    Około 10 minut do końca. Gospodarze starają się wykorzystać każdą przerwę, aby kupić kilka cennych sekund.

79
    Okres słabej gry miejscowych, którzy wyglądają jakby byli w szoku. Przy piłce zawodnicy Hull.

78
    Huddlestone zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów i piłka odbija się od poprzeczki!

77
    Fatalny błąd defensywy Fulham i wciąż nadzieję na wyrównanie mają goście. Czy wystarczy im czasu?