Southampton – Everton 2:0 (koniec) | Fulham – Hull 2:2 (koniec) | Stoke – Tottenham 0:1 (koniec)
Swansea – Aston Villa 4:1 (koniec) | West Bromwich – West Ham 1:0 (koniec) | Man Utd – Norwich 4:0 (koniec)
Fulham F.C.
2:2 (0:0)
Hull City A.F.C.
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Craven Cottage, Londyn • Angielska Premier League

Po bardzo ciekawym widowisku, szczególnie w drugiej połowie, Fulham remisuje z Hull City 2:2. Gospodarze mieli okazję aby dobić swoich rywali, ale nie uczynili tego. Co więcej, w wyniku głupiego błędu defensywy, sami podali im rękę co się na nich zemściło.

MVP dla Longa, który dał swojej drużynie punkt.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (17:54:39)

90+4
    Z akcją na prawym skrzydle ruszył El Mohamady, ale stracił futbolówkę. Za chwilę sędzia zakończy mecz.

90+3
    Long ucierpiał w walce o górną piłkę i długo leży na murawie, co nie podoba się kibicom i piłkarzom gospodarzy.

90+2
    Jeszcze jedna próba długiego podania zawodników Fulham. Czujny w bramce Harper pewnie wyłapuje piłkę.

90+1
    Cztery minuty doliczone przez sędziego do czasu drugiej połowy.

90
    Długa piłka z głębi pola od Parkera w kierunku Rodallegi, ale ten główuje wyraźnie obok bramki.

88
    Dopięli swego goście i mamy remis. Czy w ostatnich minutach doczekamy się jeszcze rozstrzygnięcia?

87
    Gol dla Hull!
    Świetne dośrodkowanie z lewej strony Aluko, na długim słupku do piłki dochodzi SHANE LONG i głową pokonuje Stockdale'a!

86
    Ależ szansa Hull! Piłka po uderzeniu Longa odbija się od słupka! Niestety dla gości, nie miał kto wykorzystać dobitki!

85
    Błąd gości, ale nie wyskorzystuje tego Fulham, a konkretniej Bent, który fatalnie podaje do Rodallegi.

84
    Dwa rzuty rożne pod rząd dla Fulham. Oba świetnie zneutralizowane przez defensywę Hull.

82
    Sagbo zastępuje Meylera. Ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

82
    Boyd za Roseniora wśród gości.

81
    Kontratak Fulham i Dejagah miał "setkę" na 6. metrze, ale przegrał pojedynek z Harperem! Dobitka Benta również niecelna!

80
    Około 10 minut do końca. Gospodarze starają się wykorzystać każdą przerwę, aby kupić kilka cennych sekund.

79
    Okres słabej gry miejscowych, którzy wyglądają jakby byli w szoku. Przy piłce zawodnicy Hull.

78
    Huddlestone zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów i piłka odbija się od poprzeczki!

77
    Fatalny błąd defensywy Fulham i wciąż nadzieję na wyrównanie mają goście. Czy wystarczy im czasu?

75
    Kuriozalna bramka dla gości! Błąd jednego z obrońców, który chcąc wybić piłkę robi to tak niefortunnie, że ta odbija się od poprzeczki! Na 5. metrze dopada do niej NIKICA JELAVIĆ i pokonuje Stockdale'a.

74
    Jeszcze raz dwójkowa akcja Benta i Rodallegi. Mimo, że byli osamotnieni w ataku, wywalczyli stały fragment gry.

73
    Świetna okazja Fulham i zgranie piłki Rodallegi na wolne pole do Benta, ale ten w znakomitej sytuacji traci futbolówkę!

72
    Na prawej stronie ucierpiał Heitinga i długo nie podnosi się z murawy. Kolejna przerwa w grze.

71
    Mądrze grają gospodarze i bardzo długo utrzymują się przy piłce. Póki co wysoki pressing Hull nieskuteczny.

69
    Kiepska akcja Hull City i fatalne dogranie na prawe skrzydło do Longa. Szykują się kolejne zmiany.

68
    Bent dogrywał na lewej flance do Amorebiety, który tym razem nie popisał się dośrodkowując futbolówkę. Od bramki Harper.

67
    Wreszcie reaguje trener gości. Aluko zastępuje Bruce'a.

65
    Diarra ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie po tym, jak rzucał się w kieunku Huddlestone'a, który podreptał go chwilę wcześniej.

64
    Agresywna wrzutka spada na głowę Benta, ale rezerwowy posyła futbolówkę wysoko ponad poprzeczkę.

63
    Szybki kontratak miejscowych i w akcji na prawej stronie był Dejagah. Udało mu się wywalczyć corner.

62
    Rzut rożny dla Hull City, ale z dośrodkowaniem radzą sobie defensorzy gospodarzy.

61
    Dwie stracone bramki szybko podziałały na gości, którzy dominują od kilku chwil na boisku. Póki co jednak nie mogą nawet zbliżyć się do szesnastki Fulham.

59
    Szybka akcja Hull i dogranie w kierunku Longa, ale ten był na minimalnym offsajdzie.

58
    Gol dla Fulham!
    Napór gospodarzy trwa! Richardson posłał świetne dośrodkowanie z lewej strony, a w szesnastce do piłki dochodzi FERNANDO AMOREBIETA i strzałem głową nie daje szans Harperowi!

57
    Dwa pod rząd rzuty rożne dla Fulham. W gazie są teraz miejscowi.

55
    Mamy pierwszą bramkę, zdobytą przez rezerwowego! Rodallega dryblował przed polem karnym i został przewrócony, ale piłka trafia jeszcze do ASHKANA DEJAGAHA, który zwiódł dwóch rywali i z 14 metrów uderzył w samo okienko bramki Hull!

53
    Mamy trzecią roszadę w składzie gospodarzy. Bent zastępuje Sidwella.

52
    Traci cierpliwość szkoleniowiec Fulham, i wygląda na to, że za chwilę przeprowadzi ostatnią zmianę.

51
    Diarra zdołał dojść do piłki po dośrodkowaniu, ale znowu zabrakło precyzji. Chwila oddechu dla Hull City.

50
    Dobry poczatek miejscowych, którzy od pierwszych minut drugiej połowy przycisnęli Hull. Corner dla Fulham.

49
    Meyler ucierpiał w ostatniej akcji i długo nie podnosi się z murawy. Chwilowa przerwa w grze.

48
    Dwójkowa akcja gospodarzy w środku pola, niestety w ostatniej fazie niedokładne dogranie do Sidwella.

47
    Rzut rożny dla Fulham, piłka na 9. metrze spada na nogę Rodallegi, ale ten posyła ją wyraźnie obok bramki.

46
    Druga zmiana wśród gospodarzy. Dejagah za Holtby'ego.

46
    Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Grę od drugiej połowy rozpocznie Richardson, który zastąpi Riise.

46

Po pierwszych 45 minutach mamy rezultat bezbramkowy. Bardzo przeciętne widowisko serwują nam zawodnicy obu ekip. Żadna z drużyn właściwie nie stworzyła sobie ani jednej stuprocentowej sytuacji. Miejmy nadzieję, że po przerwie otworzy się worek z bramkami!

Zapraszam za 15 minut!

45+2

45+2
    Całą jedenastką na własnej połowie piłkarze Fulham. Nie spieszy się z kolei gościom, przez co emocji póki co brak.

45+1
    Aż dwie minuty doliczone do czasu pierwszej odsłony.

45
    Livermore ukarany kartonikiem za ten faul.

44
    Wydawało się, że z kontratakiem ruszą gospodarze, ale Rodallega ostro potraktowany przez Livermore'a i nie zdołał dograć do Riise.

42
    Dyskutują z sędzią piłkarze Hull, podczas gdy sztab medyczny udziela pomocy Sidwellowi. Chwilowa przerwa w grze.

41
    Long wyszedł niemalże sam na sam, ale mając na plecach rywala przewrócił się, licząc na rzut karny! Aribter pokazał, że nic nie było!

39
    Rosenior dość przypadkowo znalazł się z piłką na linii pola karnego rywali, ale nie był w stanie dograć jej do Jelavića.

38
    Riether miał sporo miejsca w okolicy narożnika szesnastki Hull, ale chyba sam nie wiedział co chce zrobić. Ostatecznie posłał futbolówkę w trybuny.

37
    Długo piłkę rozgrywali zawodnicy Fulham, by na końcu Riether niedokładnie podawał do Amorebiety. Zupełnie bez pomysłu w ofensywie grają dzisiaj gospodarze.

35
    Dośrodkowanie Holtby'ego nienajlepsze. Poprawka również nie mogła stanowić zagrożenia.

34
    Amorebieta ładnie włączył się do akcji na lewym skrzydle i mimo asysty rywala wywalczył rzut rożny.

32
    Dość nieporadny kontratak gospodarzy. Najpierw piłkę traci Rodallega, chwilę później fatalne podanie w kierunku Riise.

31
    Long ruszył na prawym skrzydle i szukał w polu karnym Jelavića, ale ten w międzyczasie znowu faulował.

30
    Brzydki fragment meczu. Dużo podań w strefie obronnej Hull i brak akcji ofensywnych.

28
    Trzy dośrodkowania w pole karne Fulham w ciągu kilkunastu sekund, ale za każdym razem pewnie interweniuje defensywa gospodarzy.

27
    Wreszcie przyzwoicie wyglądająca akcja Hull zakończona strzałem. Z 17 metrów uderzał Rosenior, ale po rykoszecie futbolówka wychodzi na rzut rożny.

26
    Fatalne wznowienie gry przez Stockdale'a, który wybił futbolówkę poza linię boczną. Seria autów dla przyjezdnych.

25
    Jelavić aktywnie pracował rękami w powietrzu i ucierpiał przez to Heitinga. Napastnik Hull musi uważać, bo ma już kartkę.

24
    Kolejna zła wrzutka zawodników Hull. Tym razem El Mohamady z prawego skrzydła dograł prosto w ręce golkipera Fulham.

23
    Z kontrą na lewej stronie ruszyli goście. Zmarnowana okazja i kiepskie dośrodkowanie na 12. metr. Od bramki Stockdale.

22
    Rzut wolny dla gospodarzy na 45. metrze. Fatalne dośrodkowanie Holtby'ego, piłka zagrywana zdecydowanie zbyt krótko. Od linii bocznej Hull.

21
    Druga żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Jelavić za ścięcie równo z trawą swojego rywala.

19
    Livermore dostał piłką w głowę i leży chwilę na murawie. Mamy małą przerwę w grze.

18
    Czujny Harper, nie pierwszy raz dzisiaj wyprzedza Rodallegę na przedpolu.

17
    Kontratak Fulham i znowu na lewej flance szarżował Riise. Udało mu się dokładnie dograć do Rodallegi, ale nie był on w stanie nawet oddać strzału.

16
    El Mohamady obejrzał żółtą kartkę, za próbę wymuszenia rzutu karnego.

15
    Wysokie podanie z głębi pola w pole karne do Jelavića, ten zdołał oddać strzał głową, ale z łatwością broni to Stockdale.

14
    El Mohamady w indywidualnej akcji na prawej flance. Trochę pogubił się we własnym dryblingu, ale zdołał jeszcze wywalczyć aut.

12
    Groźnie pod bramką Harpera! Riise dogrywał piłkę z lewego skrzydła, ale na 5. metrze o centumetry mija się z nią Rodallega!

11
    Niewiele ponad 10 minut za nami. Statystyka posiadania piłki póki co na korzyść Fulham. Ekipa ta utrzymuje się przy niej przez 59% czasu.

10
    Parker zabrał się z piłką i ruszył prawą stroną, ale bardzo szybko rywale mu ją odebrali. Chwilę później wrzutka w pole karne również nienajlepsza.

9
    Nieco wyżej podeszli teraz gospodarze, ale wzorowo póki co radzą sobie z pressingiem piłkarze Hull City.

8
    Spokojny początek obu ekip. Każda z nich bardzo zachowawczo atakuje, nie angażując w ofensywę zbyt wielu zawodników.

7
    Faul Holtby'ego, który za wysoko podniósł nogę przy próbie przejęcia futbolówki. Zawodnik nie zgadza się z oceną sędziego.

6
    Przewinienie Livermore'a w środku pola i krótka dyskusja z arbitrem.

5
    Szybka akcja Fulham. W polu karnym futbolówkę świetnie przyjął Rodallega i odegrał na 16. metr do wbiegającego Riise. Ten jednak uderzył obok bramki.

4
    Kolejne długie podanie, tym razem z drugiej strony boiska. Sprintem ruszył Riise, ale został wyprzedzony przez Harpera.

3
    Długa piłka w pole karne gospodarzy, ale tam dość łatwo powstrzymany Jelavić. Od bramki grę wznowi Stockdale.

2
    Gospodarze grają dzisiaj na czarno- biało. Goście natomiast w niebieskich strojach.

1

Fulham F.C.: Stockdale – Heitinga, Hangeland, Amorebieta, Riise, Riether, Diarra, Parker, Sidwell, Holtby, Rodallega
    Rezerwowi: Stekelenburg, Richardson, Kasami, Roberts, Dejagah, Bent, Woodrow

Hull City A.F.C.: Harper – Rosenior, Bruce, Chester, Davies, Meyler, Huddlestone, Livermore, Jelavić, Long, El Mohamady
    Rezerwowi: Jakupovic, Koren, Fryatt, Boyd, Sagbo, Aluko, Quinn

Sędziowie: L. Mason – D. England, A. Halliday.

Na relację zapraszamy w najbliższą sobotę, tylko na lajfy.com!

Spotkanie poprowadzi L. Mason. Na liniach pomogą mu D. England i A. Halliday.

Przyglądając się niedawnym poczynaniom obu zespołów można dostrzec, że radziły sobie one bardzo podobnie. Spośród pięciu ostatnich meczów, każdy z nich dwukrotnie wygrywał i trzy razy schodził z boiska pokonany. Tydzień temu Fulham uległo na wyjeździe 1:3 Tottenhamowi. Hull przegrało u siebie 0:3 z Arsenalem.

Faworytem będzie ekipa Hull City. W pierwszej serii spotkań, rozgromiła ona Fulham aż 6:0. Co ciekawe, wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie.

Jest to pojedynek pomiędzy drużynami z dolnej części tabeli. Gospodarze z 30 punktami plasują się obecnie na przedostatnim, 19. miejscu. Goście natomiast są na 14. lokacie, dzięki uzbieraniu 36 oczek.

Przed nami 36. kolejka angielskiej Premier League. Fulham podejmowało będzie na własnym boisku Hull City.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.