Bayern – Werder 5:2 (koniec) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (koniec) | Hoffenheim – Eintracht 0:0 (koniec)
Mainz – 1. FC Nurnberg 2:0 (koniec) | Hertha – Braunschweig 2:0 (koniec) | Bayer – Borussia D. 2:2 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
0:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga

Sędzia nie zdecydował się doliczyć ani minuty do drugiej części spotkania i kończy to spotkanie. Hoffenheim było bliższe zwycięstwa, ale wspaniałe interwencje Trappa uniemożliwiły gospodarzom wywalczenie trzech punktów w tym spotkaniu. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:21:08)

90

90
    To, co robią teraz zawodnicy Eintrachtu Frankfurt, to zabijanie piękna futbolu. Goście boją się wykorzystać swoją przewagę liczebną i nie chcą atakować. Bardzo słaba postawa zespołu gości.

89
    Nareszcie wyżej podeszli piłkarze Hoffenheim, ale nie udaje im się przejąć futbolówki.

88
    Przez ostatnie kilka minut na boisku nie dzieje się absolutnie nic! Piłka cały czas znajduje się w posiadaniu obrońców gości.

87
    Na stadionie słychać gwizdy kibiców Hoffenheim, którzy wyraźnie nie są zadowoleni z postawy piłkarzy gości. Nie ma co się dziwić, zawodnicy Eintarchtu zamiast grać, trzymają piłkę w okolicach własnego pola karnego i nie spieszą się do wyprowadzania ataków.

86
    Mimo przewagi liczebnej, goście nie rzucają się do ataku. Gracze Eintrachtu spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

85
    Temperatura na boisku wzrasta z każdą minutą! Modeste postanowił wymierzyć sprawiedliwość na rywalu i go kopnął! Gracz Hoffenheim wyrzucony z boiska!

84
    Nie ma gola! Trapp wyczuł intencje Firmino i wspaniale wybronił uderzenie z jedenastego metra!

84
    Ogromne dyskusje pomiędzy arbitrem a piłkarzami Eintrachtu. Żółtą kartką ukarany został golkiper Eintrachtu.

83
    Rzut karny dla Hoffenheim! Świetna akcja Vollanda, który odegrał piłkę do Modeste, a ten został przewrócony przez interweniującego Trappa!

82
    Gyau nie opanował piłki po podania z prawej strony boiska i futbolówka pewnie wylądowała w objęciach golkipera drużyny gości.

81
    Szarżujący na lewym skrzydle Gyau został nieprzepisowo powstrzymywany przez Schrocka i sędzia dyktuje rzut wolny dla Hoffenheim,

80
    Johnson fauluje na własnej połowie Russa i goście będą mieli okazję do groźnego dośrodkowania w pole karne rywali.

79
    Od wrzutu piłki z autu na połowie rywali grę wznowią goście.

78
    Ożywili się zawodnicy gości, ale wciąż mają kłopot z przebiciem się pod szesnastkę Hoffenheim.

77
    Zambrano nie podnosi się z murawy po starciu z Modeste i mamy kolejną przerwę w grze.

76
    Voland popisał się dobrym uderzeniem zza pola karnego, ale jego strzał fantastycznie wybronił Trapp! Modeste próbował jeszcze dobijać, ale przegrał pojedynek biegowy z obrońcą.

75
    Do końca spotkania pozostało już tylko piętnaście minut! Czy zespół Hoffenheim zdoła zdobyć zwycięskiego gola? A może goście się przebudza i również zaczną zagrażać? Zostańcie z nami, szykuje się bardzo ciekawa końcówka!

Gole:

Kartki:   24. Lanig (EIN), 70. Joselu (EIN), 74. Schrock (EIN), 84. Trapp (EIN)   85. Modeste (HOF)

TSG 1899 Hoffenheim: Grahl – Beck, Abraham, Sule, Johnaon- Herdling (69. Gyau), Rudy, Firmino, Polanski, Volland – Modeste
    Zmiany: Akpoguma, Gyau, Mahad, Nazario, Stolz, Toljan, Vestergaard

Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung, Zambrano, Madlung, Djakpa – Lanig, Russ, Barnetta (36. Schrock) – Aigner (71. Oczikpa), Meier, Joselu
    Zmiany: Celozzi, Kadlec, Oczikpa, Rosenthal, Schrock, Schwegler, Wiedwald

Sędziowie: Meyer – Willenborg, Bornhorst