Bayern – Werder 5:2 (koniec) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (koniec) | Hoffenheim – Eintracht 0:0 (koniec)
Mainz – 1. FC Nurnberg 2:0 (koniec) | Hertha – Braunschweig 2:0 (koniec) | Bayer – Borussia D. 2:2 (koniec)
VfL Wolfsburg
2:2 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Niemiecka Bundesliga

Druga połowa poprawiła cały obraz dzisiejszego meczu! Świetne 3 bramki w drugich 45 minutach i jeszcze więcej okazji do kolejnych goli! Ostatecznie VfL Wolfsburg remisuje na własnym stadionie z SC Freiburg 2:2 i to goście cieszą się z cennego punktu.
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do hitowego spotkania tej kolejki, czyli Leverkusen – Dortmund! (17:23:45)

90+3
    O całą minutę więcej pozwala grać dzisiaj arbiter. Jeszcze jedno dośrodkowanie po stronie Wolfsburga, ale główka leci nad bramkę! Ostatni gwizdek!

90+2
    Jedna z ostatnich okazji De Bruyne, który urwał się obrońcy, oddał mocny strzał lewą nogą, ale piłka wpada na słupek – to była piłka meczowa!

90+1
    Strzał Caligiuriego nie znajduje drogi do bramki Baumanna i to golkiper spokojnie wznowi grę od bramki.

90+1
    2 minuty więcej pograją obie ekipy w tym spotkaniu!

90
    Ostatnia minuta! Zobaczymy, ile doliczy arbiter, ale tutaj jeszcze wszystko może się wydarzyć!

89
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Günter, na boisku pojawia się Höfler.

88
    Kolejna kara indywidualna w tym meczu, a winowajcą jest Terrazzino, który zatrzymał akcję ręką.

87
    Świetne minuty tego meczu! Ivan Perisić wyskakuje najwyżej do dośrodkowania i jego strzał głową z problemami broni Baumann! Tylko korner dla gospodarzy!

86
    Ależ szansę miał teraz Darida, który otrzymał podanie prosto do nogi, po czym nie mógł pokonać Grüna!

85
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Guédé, na boisku pojawia się Freis.

84
    Gol dla Freiburga!

Goście po raz drugi w dzisiejszym meczu doprowadzają do wyrównania! Guédé podaje do przodu i akcję indywidualną rozpoczyna MARCO TERRAZZINO, który ładnie przepchnął obrońcę, następnie przebiegł kolejne metry i umieścił piłkę w siatce w niełatwej pozycji!

83
    Zdaniem sędziego piłkarz Wolfsburga faulował rywala odbierając mu piłkę! Działo się to wszystko w polu karnym Freiburga, i jeśli nie byłoby wolnego, to mogłaby paść bramka!

82
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Olić, na boisku pojawia się Caligiuri.

80
    Na metrowym spalonym był gracz Wolfsburga, ale sędzia nie odgwizdał tego przewinienia i w dodatku gospodarze będą mieli rzut rożny na 10 minut przed końcem meczu.

77
    Jan Polak oddaje mocny strzał z dystansu, ale piłka mija się ze słupkiem bramki Baumanna! Druga połowa z pewnością bardziej może cieszyć oko, niż ta pierwsza!

76
    Goście wyraźnie źle się czują przegrywając i dążą oni do zdobycia bramki wyrównującej! Przed nami już tylko około kwadrans gry!