Southampton – Everton 2:0 (koniec) | Fulham – Hull 2:2 (koniec) | Stoke – Tottenham 0:1 (koniec)
Swansea – Aston Villa 4:1 (koniec) | West Bromwich – West Ham 1:0 (koniec) | Man Utd – Norwich 4:0 (koniec)
Manchester United
4:0 (1:0)
Norwich City
Sobota 26.04.2014, 18:30 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League

Graczem meczu wybieram Wayne Rooneya, który otworzył wynik dwoma bramkami i dał sygnał partnerom do ataku. W dodatku stwarzał zagrożenie pod bramką Ruddy'ego.
    Piorunującym wejściem popisał się Juan Mata, który już w 13 minut po pojawieniu się na boisku, miał dwie bramki!
    To już wszystko na dzisiaj w angielskiej Premier League na lajfy.com! Zapraszamy do reszty relacji. (20:27:21)

Po fantastycznym meczu w wykonaniu gospodarzy, "Czerwone Diabły" pokonują Norwich City aż 4:0! Pierwsza połowa mogła nam przynieść mały niedosyt, ale za to piłkarze zrehabilitowali się w drugiej, w której to padły aż 3 bramki! Dwukrotnie trafiali: Rooney oraz Mata. Norwich zagrało słabiej, ale także miało swoje szanse i chociaż na jednego gola z pewnością zasłużyło.

90+3
    Przejęcie piłki w środku pola, podanie za obrońców do wybiegającego Chicharito, który w akcji sam na sam, marnuje stuprocentową okazję na 5:0!

90+2
    Norwich City od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce, a United pozwala pograć rywalom. W defensywie przebywają w końcówce podopieczni Ryana Giggsa.

90+1
    3 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip!

90
    Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym! Johnson oddaje strzał, ale wysoko nad bramkę!

90
    Tymczasem to Olsson zdecydował się na strzał! Futbolówka leci po nogach obrońcy i piłka wpada na poprzeczkę! Będzie tylko korner dla gości!

89
    Ostatnie minuty na Old Trafford. Myślę, że w końcówce gospodarze będą jeszcze chcieli postawić kropkę nad "i"!

88
    Próbują coś stworzyć jeszcze przyjezdni. Snodgrass przenosi sobie piłkę na drugą nogę i oddaje dość zaskakujące uderzenie. Piłka leci obok słupka bramki De Gei!

86
    Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie, w okolicach środka pola. Kibice natomiast już świętują kolejne 3 punkty!

85
    Johnson oddaje potężny strzał z 20 metrów! De Gea wyciąga się jak długi i paruje piłkę na rzut rożny!

84
    Valencia poślizgnął się, ale dał jeszcze radę swojemu rywalowi, po czym wykopał piłkę daleko na aucie.

83
    To będzie żywe spotkanie do ostatniego gwizdka sędziego! Widać, że "Czerwonym Diabłom" wciąż mało i z chęcią strzeliliby jeszcze raz!

82
    Ładny rajd w pole karne Maty kończy się na nogach obrońcy! Piłka wpada pod nogę Rooneya, który chciał zaskoczyć Ruddy'ego i go przelobować! Uderzenie spada na górnej siatce!

80
    Zmiana w drużynie Norwich City F.C.: z boiska schodzi Fer, na boisku pojawia się Tettey.

79
    Johnson decyduje się na strzał! Piłka zostaje zablokowana, ale po chwili obrona United traci futbolówkę! Elmander mija jednego zawodnika, potem drugiego i oddaje strzał! De Gea tylko odprowadza wzrokiem piłkę, która mija się z bramką!

77
    Świetne widowisko, szczególnie w drugiej połowie, obserwują kibice na Old Trafford. Już od dawna nie mieli okazji do takiego zadowolenia. No, ale także rywal jest z niższej półki.

76
    Ależ atakują teraz gospodarze, którzy nie zawalniają tempa. Tym razem skutecznie przy ziemi broni golkiper Norwich.