Southampton – Everton 2:0 (koniec) | Fulham – Hull 2:2 (koniec) | Stoke – Tottenham 0:1 (koniec)
Swansea – Aston Villa 4:1 (koniec) | West Bromwich – West Ham 1:0 (koniec) | Man Utd – Norwich 4:0 (koniec)
Swansea City A.F.C.
4:1 (2:1)
Aston Villa
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League

Sędzia gwiżdże po raz ostatni i kończy to spotkanie. Swansea City odnosi pewne zwycięstwo na własnym stadionie po zaciętym meczu i dopisuje sobie do konta trzy punkty. W meczu oglądaliśmy wiele ciekawych akcji, jednak to co zrobił Shelvey w 26 minucie na pewno pozostanie w pamięci kibiców na bardzo długo. Tak pięknych bramek nie ogląda się zbyt często.
    Dziękujemy za śledzenie relacji live z tego spotkania. (17:52:51)

90+4
    Gol dla Swansea!
    BONY WILFRIED spokojnie uderza z rzutu karnego i podwyższa prowadzenie swojej drużyny!