Bayern – Werder 5:2 (koniec) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (koniec) | Hoffenheim – Eintracht 0:0 (koniec)
Mainz – 1. FC Nurnberg 2:0 (koniec) | Hertha – Braunschweig 2:0 (koniec) | Bayer – Borussia D. 2:2 (koniec)
FSV Mainz 05
2:0 (2:0)
1. FC Nurnberg
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę, zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com (17:21:15)

Gospodarze wygrywają 2:0 i są na najlepszej drodze do zajęcia na koniec sezonu miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach!

90+2
    Sędzia kończy spotkanie!

90+1
    Hlousek próbował z dystansu, ale jego strzał bardzo niecelny, od bramki grę wznowi Karius.

90
    Sędzia dolicza dwie minuty.

90
    Zmiana w drużynie 1. FSV Mainz 05: z boiska schodzi Okazaki, na boisku pojawia się Nedelev.

89
    Bardzo mądrze grają w końcówce zawodnicy Mainz, nie dopuszczają gości nawet na 40 metr od bramki Kariusa.

88
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na własnej połowie, celebrując każde zagranie.

87
    Wysoki pressing Mainz, goście mają trudności z wyjściem z własnej połowy.

86
    Zmiana w drużynie 1. FSV Mainz 05: z boiska schodzi Mali, na boisku pojawia się Baumgartlinger.

85
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie Anghi w pole karne i piłką w posiadaniu zawodników Mainz.

84
    Z lewej strony bardzo dobrze dośrodkował Hlousek, z piątego metra na bramkę gospodarzy uderzał Drmic, ale dobrze ustawiony Karius łapie piłkę.

83
    Goście cały czas na połowie Mainz, będą emocje w końcówce!

82
    Rzut rożny dla gości, najwyżej w powietrze wyskoczył Noveski i to on wybija piłkę zdala od własnego pola karnego.

81
    Bardzo dobry powrót Okazakiego na własną połową, powstrzymał szarżującego lewą stroną Hlouska.

80
    Na własnej połowie podania wymieniają między sobą zawodnicy Nurnbergi.

79
    Na boisku leży Angha, będzie potrzebna pomoc medyczna.

78
    Corner dla gospodarzy, wybitą piłkę zbiera Ko i mocnym strzałem zmusza Schafera do interwencji, dobra próba zawodnika gospodarzy.

Piotr Swieczak

Gole: 30. Okazaki, 44. Moritz

Kartki:   49. Angha (NUR), 60. Drmic (NUR)

FSV Mainz 05: 21.Karius – 20.Diaz, 4.Noveski, 16.Bell, 3.Pospech, 19.Soto(72' Ko Ja-Cheol), 6.Geis, 8.Moritz, 11.Malli(86' Baumgartlinger), 10.Choupo-Moting, 23.Okazaki(90' Nedelev)
    Zmiany: Kresic, Nedelev, Saller, Svensson, Koo Ja-Cheol, Fathi, Baumgartlinger

1. FC Nurnberg: 1.Schafer – 21.Plattenhardt, 25.Pinola, 31.Petrak, 26.Chandler(46' Angha), 16.Stark(69' Colak), 17.Frantz, 5.Balitch, 18.Drmic, 13.Kiyotake, 14.Mak(61' Hlousek)
    Zmiany: Angha, Colak, Gartner, Hlousek, Pekhart, Pogatetz, Rakovsky

Sędziowie: K.Kircher