Stoke – Man City 1:4 (koniec) | Swansea – Hull 0:2 (koniec) | Tottenham – Crystal Palace 1:0 (koniec)
Watford – Chelsea 1:2 (koniec) | West Bromwich – Everton 1:2 (koniec) | Burnley – Liverpool 2:0 (koniec)
Leicester – Arsenal 0:0 (koniec)
Stoke City F.C.
1:4 (0:2)
Manchester City
Sobota 20.08.2016, 13:30 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Angielska Premier League • Runda 2
    90+4. Nolito (MAC) - 1:4

90+4
    Gol dla City!
    Strzelcem bramki NOLITO.

Po asyście Sterlinga Nolito strzela swojego drugiego gola w tym meczu. To już koniec.

86

Ihaenacho minął bramkarza i doskonale wyczekał moment podania do Nolito, który pewnym strzałem na pustą bramkę podwyższa prowadzenie Obywateli.

49
    Gol dla Stoke!
    BOJAN KRKIĆ i mamy bramkę kontaktową! Gospodarze mogą myśleć o wyrównaniu, a co najważniejsze dobrze wchodzą w drugą część spotkania.
    49. Bojan Krkić (STK) - 1:2
    36. Sergio Agüero (MAC) - 0:2

36
    Niesamowity jest dzisiaj SERGIO AGUERO! Genialna wrzutka wprost na główkę Argentyńczyka, który wydawałoby się, że bez trudu pakuje piłkę do siatki Stoke. Dwubramkowe prowadzenie na 11 minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę.
    27. Sergio Agüero (MAC) - 0:1

27
    Pewna egzekucja rzutu karnego przez SERGIO AGUERO! Goście na prowadzeniu, Given okazał się bezradny przy tak dopracowanym uderzeniu.

Bartosz Bednarek

Kacper Dąderewicz

Gole: 49. Krkić (kar.) – 27. Agüero (kar.), 36. Agüero, 86. Nolito, 90+4. Nolito

Kartki:   26. Shawcross (STK), 44. Krkić (STK), 71. Allen (STK) – 48. Sterling (MAC), 66. De Bruyne (MAC)

Stoke City F.C.: Given – Bardsley, Shawcross (C), Wollscheid, Pieters – Krkić, Imbula (73. Walters), Whelan, Arnautović (88. Sobhi) – Allen – Diouf.
    Zmiany: Haugaard – Muniesa, Adam, Walters, Cameron, Crouch, Sobhi.

Manchester City: Caballero – Zabaleta (C), Stones, Otamendi, Kolarov – Fernandinho, Silva – Navas (69. Nolito), De Bruyne (88. Delph), Sterling – Agüero (83. Iheanacho).
    Zmiany: Hart – Fernando, Maffeo, Nolito, Delph, Clichy, Iheanacho.

Sędziowie: Dean – Long, Garratt – East