Błękitni – Polonia B. 3:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Raków 1:0 (koniec) | Warta – MKS Kluczbork 0:1 (koniec)
Odra O. – Lechia ZG 2:1 (koniec) | Bytovia – Ruch Z. 3:0 (koniec) | Kalisz – Gryf 0:1 (koniec)
Zagłębie S. – Chrobry 1:2 (koniec)
Błękitni Stargard
3:1 (2:1)
Polonia Bytom
Sobota 26.04.2014, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard Szczeciński • 2 Liga Zachodnia

Dziękujemy za Państwa udział w naszej relacji. Zapraszamy do śledzenia kolejnych lajfów na naszym portalu. (16:55:58)

Bohaterem spotkania Gajda. Zawodnik gospodarzy strzelił bramkę i był niezwykle aktywny przez całe spotkanie.

Za nami świetne spotkanie, które pokazało, że obie drużyny dysponują sporym potencjałem. Błękitni zasłużenie wygrywają, choć trzeba podkreślić, że Polonia zagrało dobre spotkanie. W tabeli to gospodarze wyprzedzają gości o trzy punkty.

90+3
    Radkiewicz zagrywa do Cempy, który uderza na bramkę Błękitnych, ale raz jeszcze Ufnal kapitalnie interweniuje.

90+2
    Goście długo utrzymują się przy piłce.

90
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Kosakiewicz.

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy. Rzut wolny bez historii.

88
    Białkowski fauluje Więcka w okolicach własnego pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.

87
    Ufnal gotowy do gry.

85
    Akcja Polonii. Trznadel dośrodkowuje w pole karne, a tam o piłkę walczy Białkowski z Ufnalem. Gracz Polonii na spalonym. Bramkarz gospodarzy ucierpiał w tej akcji. Przerwa w grze.

84
    Świetna akcja gości. Radkiewicz odbiera piłkę rywalowi i zagrywa do Cempy, który momentalnie uderza. Ufnal kapitalnie broni. Piłka jednak trafia do Trznadela, który nie trafia do pustej bramki, a dodatkowo jest na pozycji spalonej.

82
    Białkowski i Wawszczyk będą mieli spore guzy na głowie. Obaj zderzyli się głowami walcząc o piłkę. Na całe szczęście żaden nie ucierpiał.

80
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Zdunek.

77
    Żółtą kartkę otrzymał Magnuski (Błękitni Stargard Szczeciński).

77
    Magnuski fauluje Białkowskiego i najprawdopodobniej zarobi żółtą kartkę.

75
    Rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę z 18. metra uderza Flis, ale ta trafia w mur.

74
    Akcja Polonii. Barcik zagrywa do niepilnowanego Radkiewicza, a ten uderza na bramkę gospodarzy. Piłka trafia w boczną siatkę.

73
    Żółtą kartkę otrzymał Gutowski (Błękitni Stargard Szczeciński).

73
    Indywidualna akcja Magnuskiego, który uderza 16. metra. Kuczera łapie piłkę.

72
    Żółtą kartkę otrzymał Wawszczyk (Błękitni Stargard Szczeciński).

72
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Gajda, na boisku pojawia się Flis.

71
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Czupryna, na boisku pojawia się Mróz.

70
    Korner dla gospodarzy.

70
    Cempa uderzył z dystansu, ale Ufnal broni.

69
    Fadecki przedziera się lewą stroną. Uderzenie z dystansu trafia minimalnie nad bramką.

68
    Kontrowersyjna sytuacja pod bramką Błękitnych. Barcik uderzył z szesnastego metra, ale piłkę zablokował jeden z obrońców gospodarzy. Goście domagają się odgwizdania rzutu karnego, bo według nich futbolówka trafiła w rękę gracza Błękitnych. Sędzia nie interweniuje.

66
    Okres szybkiej gry i wielu strat. Mecz jest wyrównany.

64
    Rzut wolny dla Błękitnych. Gajda faulowany przez Czuprynę. Wawszczyk uderzył po ziemi, ale Kuczera nie miał żadnych problemów z obroną tego strzału.

62
    Rzut rożny dla Błękitnych.

61
    Magnuski uderzył na bramkę Polonii, ale futbolówka trafiła obok słupka.

59
    Jeszcze jeden rzut wolny dla Polonii. Ufnal łapie piłkę.

57
    Barcik faulowany na połowie Błękitnych. Piłka ustawiona na 25. metrze przed bramką Ufnala. Uderzenie Bercika trafia w światło bramki, a golkiper gospodarzy z najwyższym trudem broni.

57
    Pierwsze minuty drugiej połowy pod dyktando gospodarzy. Od dwóch minut to Polonia przejęła inicjatywę.

55
    Szybka akcja gości. Czupryna zagrał z szesnastce do Białkowskiego, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Błękitnych. Ufnal broni strzał gracza Polonii.

53
    Rzut wolny dla Błękitnych. Magnuski uderzył, a piłka skozłowała tuż przed Kuczerą i trafiła w poprzeczkę.

51
    Wrzutka Magnuskiego w pole karne Polonii. Na 11 metrze kiksuje Gajda. Doskonała okazja dla graczy gospodarzy.

50

48
    Korner dla gości.

47
    Gol dla Błękitnych!
    Bramkę zdobył ROBERT GAJDA. Dośrodkowanie w pole karne Gutowskiego. W szesnastce dobrze znalazł się Gajda, który strzela do siatki gości.

46

45
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Płókarz, na boisku pojawia się Trznadel.

45
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Walesa, na boisku pojawia się Banaś.

Za nami kapitalna pierwsza połowa. Trzy bramki i sporo interesujących akcji. Zawodnicy obu ekip zasługują na brawa i słowa uznania. Pomimo padającego deszczu zagrali aktywnie od pierwszej minuty, kibice nie mogli narzekać na brak emocji, a jedynie na ulewę.

45+1

45
    Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44
    Polonia wyraźnie oddała inicjatywę gospodarzom.

43
    W Stargardzie kibice pływają na trybunach. Prawdziwe oberwanie chmury.

41
    Bramkę zdobył MICHAŁ MAGNUSKI. Zagranie ręką Walesy w polu karnym. Magnuski pewnie uderza z jedenastu metrów.

40
    Rzut karny dla gospodarzy.

37
    To spotkanie nie jest dla mięczaków. Nikt nie odstawia nogi.

35
    Ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy.

34
    Gra przeniosła się na środek pola.

32
    Akcja trójki Polonii: Płókarz, Cempa, Barcik. Ten ostatni miał piłkę na linii pola karnego, ale został skutecznie zablokowany przez obrońców Błękitnych.

31
    Nie wspomnieliśmy, że nad stadionem świeciło słońce. Świeciło, bo teraz akurat pada, w właściwie to leje.

30
    Żółtą kartkę otrzymał Zalewski (Polonia Bytom).

29
    Powtórka z rozrywki. Drugi rzut rożny dla Polonii.

28
    Korner dla Polonii.

26
    W pole karnym piłkę trącił Laskowski, ale Ufnal pewnie łapie piłkę.

26
    Akcja Barcika na prawym skrzydle. Gracz Polonii wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

24
    Wrzutka w wolnego w pole karne Polonii. Ondras wybija poza szesnastkę.

23
    Raz jeszcze gospodarze na skrzydle. Aktywny Gajda wywalczył rzut wolny.

22
    Magnuski zagrywa do Gajdy, który w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza. Dobra reakcja golkipera gości.

20
    Żadna z drużyn nie wywalczyła sobie przewagi. Dobrze grają skrzydłowi obu drużyn.

19
    Gra toczy się w środku pola. Wyrównane spotkanie.

17
    Odpowiedź gospodarzy. Wrzutka w pole karne Polonii. Radkiewicz wybija na rzut rożny.

15
    Barcik z Walesą rozegrali piłkę na skrzydle. Ostatecznie wywalczyli korner dla swojego zespołu.

14
    Czupryna raz jeszcze ucierpiał, ale tym razem musiał skorzystać z pomocy masażysty.

13
    Gajda trafia w słupek po zagraniu Liśkiewicza.

13
    Gol dla Polonii!
    Bramkę zdobył NORBERT RADKIEWICZ. Wrzutka w pole karne Błękitnych. Piłkę uderza Radkiewicz, po świetnym zagraniu Barcika.

12
    Faul Poczobuta na Czuprynie. Rzut wolny dla Polonii. Piłka ustawiona na 35. metrze.

11
    Mamy sporo strat. Piłka z szybkością błyskawicy przejmują kolejno gracze Polonii, a następnie Błękitnych.

9
    Rzut rożny dla gospodarzy bez historii. Piłka w posiadaniu zawodników Polonii.

8
    Korner dla Błękitnych.

7
    Szybka akcja dwójki Gutowski – Wawszczyk. Zagranie w pole karne Polonii trafia w ręce Kuczery.

6
    Cempa na spalonym. Piłka dla gospodarzy.

5
    Faul w środku pola. Piłka dla gospodarzy.

4
    Bramkę zdobył RAFAŁ GUTOWSKI. Błąd Płókarza, który traci piłkę pod swoim polem karnym. Futbolówkę przejmuje Gutowski i pięknym strzałem umieszcza ją w siatce gości.

3
    Starcie w pobliżu pola karnego Polonii. Gutowski powstrzymany przez Laskowskiego.

1
    Pierwsza akcja w środku pola. Więcek stracił piłkę na rzecz Białkowskiego. Aut dla Polonii.

1
    Spotkanie rozpoczęli zawodnicy gospodarzy.

1

Zawodnicy wychodzą na murawę.

Na trybunach kibice obu zespołów. W sektorze gości ponad 100 fanów Polonii.

Składy już znane. Czekamy na pierwszy gwizdek. Pogoda lekko jesienna, ale mecz powinien być interesujący.

Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal – Liśkiewicz, Wawszczyk, Pustelnik, Wojtasik – Więcek, Poczobut, Gutowski – Fadecki, Gajda, Magnuski
    Rezerwowi: Brudnik, Jasitczak, Zdunek, Wojciechowski, Kosakiewicz, Piskorz, Flis

Polonia Bytom: Kuczera – Ondras, Radkiewicz, Białkowski – Zalewski, Barcik, Laskowski, Czupryna, Walesa – Cempa, Płókarz
    Rezerwowi: Soliński, Banaś, Krzemień, Wojsyk, Trznadel, Mróz, Kowalski

Sędziowie: Mariusz Korpalski.

Obie drużyny rozpoczęły rozgrzewkę. Składy w drodze.

Dzień dobry Państwu!

Zapraszamy na relację, która rozpocznie się około godziny 14:30.

Nie lepiej wiedzie się drużynie Błękitnych, która poza walkowerem za spotkanie z Górnikiem Polkowice przegrywa dwa z ostatnich spotkań. Ostatnie ligowe punkty gracze ze Stargardu zdobyli 5 kwietnia w meczu z Ruchem Zdzieszowice.

Polonia w ostatnich tygodniach notuje serię kiepskich wyników. Przegrana z Wartą i dwa remisy sprawiły, że zespół z Górnego Śląska musi szukać punktów w każdym kolejnym spotkaniu.

Polonia Bytom zajmuje w tabeli 8. miejsce, a Błękitni miejsce 9. Oba kluby mają taką samą liczbę punktów, co zapowiada wyśmienite spotkanie, bo każdy taki pojedynek gwarantuje mnóstwo wrażeń i zapewnia walkę do ostatniej minuty.

Sobotnie spotkanie to nie tylko kolejna rywalizacja o punkty, ale de facto istotny pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.